> Czy ktoś mi powie o ch chodzi z tym 'nie oglądaj tvn, nie czytaj gazety wybiórczej' ? Ciągle widzę> takie teksty.No bo TVN i Gazeta Wyborcza to żydokomuna, masoni, bolszewicy, sprzedawczyki, ruscy agenci, zakamuflowana opcja niemiecka, liberałowie, komuniści... jak mi coś jeszcze przyjdzie do głowy, to dopiszę. Naprawdę, nie wiedział Pan?  Takie mamy postrzeganie wolnych mediów w Polsce. Mamy wolne media, ale Trwam ma mieć miejsce na multipleksie bo tak chce motłoch, a prawo niech się schowa. Mamy wolne media, ale tego Michnika to najlepiej wsadzić do więzienia, bo nie mówi tak, jak chce tego pewna opcja polityczna. Długo by wymieniać. Polska to modelowe państwo bezprawia.
|