Nie ma chyba osoby, która nie słyszałaby o serwisie allegro. Do niedawna był to bdb portal, który teraz z powodu pewnej luki staje się dość niesprawiedliwy dla sprzedających. Dzieci w internecie nie brakuje, a nowy regulamin pomaga im w robieniu sobie jaj. Tłumaczę już o co chodzi. Po wprowadzeniu opcji kupna bez konieczności uprzedniej wpłaty dla osób bez konta narobiło się jajcowiczów. 1. news.alleg(*)wilismy-zakupy-bez-rejestracji2. pomoc.alle(*)13/jak-kupowac-bez-rejestracji Ktoś zrobi sobie jaja, kupi, nie zapłaci. Niby prowizje oddają, lecz za wystawienie przedmiotu już nie. Podobnie sprawa wygląda z promowaniem przedmiotu. Przykładowo Client:33609813 zrobił sobie z Allegro zabawkę - kilkanaście aukcji zakończonych w jednym tygodniu Co zrobi allegro? Ktoś kto nie ma zarejestrowanego konta, nie dostanie ostrzeżenia i nie zablokują mu opcji kupna. Rozwiązanie problemu. Przypuszczam, że najlepsze wyjście z sytuacji to zmienić system tak, aby ktoś bez konta najpierw dokonał wpłaty przez Payu, a potem dopiero kupił. |