Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wadowice - unikaj tego miasta.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
14-11-2013 13:07sable (465 punktów)Wadowice - unikaj tego miasta.
Ocena 2 na 2
Czy ktoś chciałby zjeść obiad w tej wadowickiej restauracji, gdzie nawet oparcia krzeseł nawiązują do logo Krk ?

wadowice24(*)rdamon-stawia-na-jakosc-i-smak
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Meretseger (61860 punktów)
Wyłącznie oparcia krzeseł. W dodatku tylko w tej jednej sali, bo już druga ma oparcia w kratkę.
14-11-2013 13:48 
 Ocena 5 na 5
Lucyna Sępska Quenallata (4714 punktów)
>Wyłącznie oparcia krzeseł. W dodatku tylko w tej jednej sali, bo już druga ma oparcia w kratkę.
Przy tych krzesłach w kratkę można klęknąć i już mamy zaimprowizowany konfesjonał.
14-11-2013 14:23 
 Ocena 3 na 3
sable (465 punktów)
>Wyłącznie oparcia krzeseł. W dodatku tylko w tej jednej sali, bo już druga ma oparcia w kratkę.
Też dobre, hehehe A czemu nie ma krzyża na ścianie ? Na każdym stole powinien być też posążek Wojtyły Smacznego
diogenes (42753 punktów)
>...nawet oparcia krzeseł nawiązują do logo Krk ?

Kościół jest - jak zwykle - daleki od rzeczywistości.
Czymś bardziej zrozumiałym wydaje się krzyż na siedzisku. Wiadomo, po golonce czy schabowym czas na kremówkę, no, a po niej, no wiecie...




Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
14-11-2013 16:36 
 Ocena 3 na 3
sable (465 punktów)
>Kościół jest - jak zwykle - daleki od rzeczywistości.
O tak, bardzo daleki. A jeszcze bardziej daleka od rzeczywistości jest ta restauracja, gdyż pominięto w niej kilka ważnych elementów, bez których nie do pomyślenia jest życie mieszkańca papieskiego miasta. Oto kilka moich propozycji gadżetów:
- przed każdym posiłkiem modlitwa zaintonowana przez kelnera,
- kelnerzy obowiązkowo powinni nosić sutanny,
- z głośników powinna cały czas leciej przyciszona muzyka, najlepiej ''Barka'' i inne ulubione przeboje Papy,
- płatność za usługę powinna odbywać się poprzez specjalne banknoty z wizerunkiem Wojtyły i napisem ''Bóg zapłać''.
Banknoty są do zakupienia w kancelarii wadowickiej bazyliki lub 24 godź. na dobę, 7 dni w tygodniu od koników - ta
wiadomość tylko dla wtajemniczonych. W obu przypadkach przelicznik jest większy niż 1:1,
- w ubikacjach tace kościelne z napisem ''Co łaska, ale zwykle dają 5 zł.''

Więcej .... nie pamiętam. Nowe propozycje mile widziane.
14-11-2013 21:37 
 Ocena 3 na 3
Paul Figura (1368 punktów)

> Wiadomo, po golonce czy schabowym czas na kremówkę.

Tak ci powiem, w sekrecie że te kremówki to przereklamowane są.
14-11-2013 22:36 
 Ocena 3 na 3
diogenes (42753 punktów)
>Tak ci powiem, w sekrecie że te kremówki to przereklamowane są.

Te papieskie kremówki nie mają już nic wspólnego z ziemskimi ciastkami.


Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
15-11-2013 09:28 
 Ocena 2 na 2
Paul Figura (1368 punktów)

>Te papieskie kremówki nie mają już nic wspólnego z ziemskimi ciastkami.

Wiesz że coś musi, w tym być bo jak wyjaśnic fakt że u mnie już od dawna jeszcze zanim zyskały taką popularnośc powodowały uporczywą biegunke (podobnie jak wiara) a u reszty domowników nie.

15-11-2013 10:28 
 Ocena 2 na 2
pawel_wr (4297 punktów)

>że u mnie już od dawna jeszcze zanim zyskały taką popularnośc powodowały uporczywą biegunke (podobnie jak wiara) a u reszty domowników nie.
>

Bóg cię pokarał za ateizm!


Pogrążony w wierze odrzuca rozum.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365