 |
katolicki głos w twoim domu Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
| Napisano | Autor | Tytuł | | 14-11-2013 19:14 | darkside (7775 punktów) (zablokowany) | katolicki głos w twoim domu
29 na 29 | Piękny Ci ten nasz katolicyzm. Najwyższy duchowny w Polsce, czyli oczywiście OjDyr dał głos: Cytat:Podczas audycji pt. "Patriotyczne podziemie" ojciec Rydzyk zabrał głos w sprawie incydentów w Warszawie podczas Marszu Niepodległości - podaje wyborcza.pl. Pochód zorganizowany przez Ruch Narodowy, podczas którego podpalono budkę strażnicza przy ambasadzie Rosji i tęczę, o. Tadeuszowi Rydzykowi się podobał. - Widziałem tam wielki idealizm. Tam szli ludzie pragnący prawdy, pragnący dobra. Pragnący miłości prawdziwej, kochający drugiego człowieka, to wszystko, co Polskę stanowi. Ja jestem dumny z takiej młodzieży - mówił redemptorysta.
Zakonnik nawiązał także do podpalenia tęczy na pl. Zbawiciela. Instalacja powstała, by upamiętnić polską prezydencję w Unii Europejskiej. Ale tęcza jest także symbolem tolerancji wobec homoseksualizmu. - Nie wiem, czy ktoś z ideału podpalił, czy to była prowokacja, ale takie symbole nienormalności, zboczeń, nie powinny być tolerowane i nie powinny być za pieniądze wszystkich ludzi - powiedział o. Rydzyk. - A to, że były rozróby, to jest wina policji. To jest wina tych, którzy rządzą w tej Warszawie. A jeszcze ta cała tęcza. Przecież to jest wstyd! To jest celowo plucie nam w twarz, i to katolikom. Na placu Zbawiciela! - komentował zakonnik na antenie Radia Maryja w nocy ze środy na czwartek. - Szkoda, że ten piękny znak przymierza z Bogiem zawłaszczają, oddają ludziom, którzy są chorzy. Bo homoseksualizm czy lesbijstwo, czy coś, to jest choroba - dodał. fakt.onet.(*)erowane,artykuly,428991,1.htmlNo i jak tu nie kochać kościoła, katolicyzmu, duchownych, katolików i ich Boga? Przecież to tak cudna historia. Wiara, nadzieja, miłość, pokój, bliźni, dobro i prawda. A wszystko to, bo czas ucieka, a wieczność czeka. Na razie podpalili budkę i spalili tęczę. Trenują przed przejęciem władzy, kiedy z miłości znów rozpalą stosy? Może by się OjDyrowi też podobało? Ciekawe co na taką katolicka wypowiedź Franciszek? | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 Dalej..#1 7 na 7 | Fafciu (953 punktów) | Odp: katolicki głos w twoim domu | >homoseksualizm czy lesbijstwo, czy coś, to jest choroba
Przypomniał mi się jakiś elokwentny uczestnik Marszu Niepodległości, który w teleekranie mówił przez telefon, że orientacja homoseksualna jest według prawa naturalnego... nienaturalna. |
#2 27 na 27 rafal73 (9720 punktów) (zablokowany) | Odp: katolicki głos w twoim domu | > homoseksualizm czy lesbijstwo, czy coś, to jest chorobaChoroba to maniakalne zajmowanie sie penisami, odbytami i pochwami obcych ludzi  Nawet rezyser filmow porno nie zastanawia sie tyle czasu nad obcymi narzadami plciowymi jak to robia katolicy. Bruk, horror, dziczyzna i fiksacja na tle seksualnym - oto obraz bogobojnego, polskiego katolika  |
#3 16 na 16 daddy (2737 punktów) (zablokowany) | Odp: katolicki głos w twoim domu |
>
>Ciekawe co na taką katolicka wypowiedź Franciszek? > Ładnie się uśmiechnie, dziecko po głowie pogłaszcze...
|
#4 10 na 10 | Borgïr (736 punktów) | Odp: katolicki głos w twoim domu | > "symbole nienormalności, zboczeń, nie powinny być tolerowane i nie powinny być za pieniądze wszystkich ludzi"O, znaczy Fundusz do likwidacji?  |
#5 8 na 8 darkside (7775 punktów) (zablokowany) | Odp: katolicki głos w twoim domu | > Ładnie się uśmiechnie, dziecko po głowie pogłaszcze...No jeszcze musi być niespodzianka. Żeby wszystkich zaskoczyć i zachwycić. Może wyciągnie z piuski króliczka. |
#6 10 na 10 | Medieval (3004 punktów) | Odp: katolicki głos w twoim domu | >- Nie wiem, czy ktoś z ideału podpalił, czy to była prowokacja,
Z ideału to ja do pracy chodzę, lekko sprowokowany przez żonę.
Po ostatniej bitwie warszawskiej, znajomy lekarz z Warszawy wywiesił na drzwiach karteczkę: "Proszę wchodzić bez kominiarki". Po wejściu pacjenta powinien jeszcze sprawdzać czy brwi od Tęczy nie przypalone. Jeśli osmolon to kanałowe bez znieczulenia, bo to groźny stomatolog jest.
|
#7 10 na 10 | hamp (3461 punktów) | Odp: katolicki głos w twoim domu | Cytat: To jest celowo plucie nam w twarz, i to katolikom. Na placu Zbawiciela! Przecież on wyraźnie stawia katolików powyżej innych ludzi. Zupełnie jawnie... Cytat:Widziałem tam wielki idealizm. Tam szli ludzie pragnący prawdy, pragnący dobra. Pragnący miłości prawdziwej, kochający drugiego człowieka, to wszystko, co Polskę stanowi. Ja jestem dumny z takiej młodzieży - mówił redemptorysta. Jeżeli taki jest jego wzór dobrego człowieka, to najlepiej o nim świadczy. A tak naprawdę to mówi tak tylko dlatego, że narodowcy sympatyzują z KrK i chce tę więź umocnić. Przedstawiciele Kościoła są w stanie uniewinnić każde łajdactwa, które przydadzą im owieczek. Nie mają oparcia w lewicy, więc będą popierać agresywnych nacjonalistów. To jest fałszywe i wyrachowane, a na pewno nie ma nic wspólnego z moralnością. Hipokryzja! Ateiści nie są moralni bo nie mają boga, i nie ważne, że księża nie zachowują się jak moralne autorytety. Homoseksualiści nie posiadają moralności bo chcą robić między sobą i jawnie to, co niektórzy księża robią z chłopcami po kryjomu. A w dodatku - ubrani w czarne sukienki krzyczą, że gender jest złe xD |
#8 -8 na 8 | worek kości (2937 punktów) | Odp: katolicki głos w twoim domu | >Pochód zorganizowany przez Ruch Narodowy, podczas którego podpalono budkę strażnicza przy ambasadzie Rosji i tęczę, o. Tadeuszowi Rydzykowi się podobał. - Widziałem tam wielki idealizm. Tam szli ludzie pragnący prawdy, pragnący dobra. Pragnący miłości prawdziwej, kochający drugiego człowieka, to wszystko, co Polskę stanowi. Ja jestem dumny z takiej młodzieży - mówił redemptorysta.
Na tym pochodzie działo się mnóstwo innych, pozytywnych rzeczy, a autor tekstu komentarz Rydzyka umieścił w kontekście rozrób, zupełnie jakby to te rozróby Rydzyk chwalił. Prymitywna manipulacja, a racjonaliści klaszczą. Przykre.
bembergiem w berg |
#9 10 na 10 | sabek (1444 punktów) | Odp: katolicki głos w twoim domu | > Na tym pochodzie działo się mnóstwo innych, pozytywnych rzeczy,To tak jakby mówić, że gułagi były fajne. Przecież działo się tam mnóstwo pozytywnych rzeczy - rodziły się dzieci, ludzie się zakochiwali, odpoczywali w cieple i luksusie - nawet gotować nie musieli, bo im jedzenie prosto na talerz podawano. > a autor tekstu komentarz Rydzyka umieścił w kontekście rozrób, zupełnie jakby to te rozróby Rydzyk chwalił. Prymitywna manipulacja, a racjonaliści klaszczą. Przykre.Rozgrzeszył "patriotów", czyli sprawców, z wszelkiej winy, jakby to byli rycerze świętej sprawy. |
| worek kości (2937 punktów) | Odp: katolicki głos w twoim domu | > >Na tym pochodzie działo się mnóstwo innych, pozytywnych rzeczy,> To tak jakby mówić, że gułagi były fajne.Porównujesz marsz z okazji Święta Niepodległości do gułagów? Przykre.
bembergiem w berg |
#11 4 na 4 chesterx (739 punktów) (zablokowany) | Odp: katolicki głos w twoim domu | No jasne. Nie ma to jak z okazji rocznicy oddania władzy przez radę regencyjną Piłsudskiemu odeprzeć atak antynarodowego drzewka. |
#12 4 na 4 | Frank Holman (5897 punktów) | Odp: katolicki głos w twoim domu | A kogo tu może dziwić, że Pan Tadeusz Rydzyk widzi (na Marszu) coś, czego nie ma; przecież akurat to, to robi na co dzień. |
#13 5 na 5 | sabek (1444 punktów) | Odp: katolicki głos w twoim domu | > Porównujesz marsz z okazji Święta Niepodległości do gułagów? Przykre.A Ty mówisz, jak wspaniale tam było? Na tym konkretnym marszu? W Warszawie zdaje się było 11 marszów. 10 przebiegło spokojnie. Jeden tylko zgromadził chuliganerię. A więc można było robić bez zadym? Najgorsze, że rzeczywiści sprawcy - organizatorzy marszu, przywódcy ONR-u i pokrewnych organizacji - nie zasiedli na ławie oskarżeń. |
#14 6 na 6 | Fafciu (953 punktów) | Odp: katolicki głos w twoim domu | > No jasne. Nie ma to jak z okazji rocznicy oddania władzy przez radę regencyjną Piłsudskiemu odeprzeć atak antynarodowego drzewka.Te drzewka to byli prowokatorzy od zielonych!!! Tęcza zaś znieważyła kobietę uczestniczącą w Marszu, rycerscy narodowcy stanęli w obronie jej godności. |
#15 12 na 12 | Meretseger (61860 punktów) | Odp: katolicki głos w twoim domu | Rydzyk to kretyn, ale groźny kretyn, bo wyrachowany (doskonale wie, co mówi) i wpływowy. >Ciekawe co na taką katolicka wypowiedź Franciszek? A dowie się w ogóle? Doniesie mu ktoś, czy zatai, żeby nie martwić dobrego papy?
|
1 2 3 4 5 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|