. Poznał swój swego!!!! Nie słyszysz? Tak mi przykro... >Po pierwsze i najważniejsze, właśnie przedłożyłeś swoją perspektywę, której nawet większość wierzących nie ma, ponad myślenie większości ludzi (w tym większość wierzących). Większość wierzących nie słyszy bogów.
'iracjonalista'
Płeć: Kobieta Liczba punktów: -16 Zainteresowania: religioznawstwo, historia, nauki ścisłe, sztuka, humanistyka, filozofia, sport, turystyka, polityka, technologie Zarejestrowany: 2013-12-05
Pozdrawiam.
@@@ .
|