Mam pytanie. Zdarzają się u nas w PL osoby, które mają rozdwojenie jaźni odnośnie ewolucji człowieka, tj. wiedzą, że wyewoluowaliśmy powiedzmy od form zbliżonych do Pliopithecusa, ale upierają się przy wersji rodem z księgi genesie ?.
Takie osoby można spotkać na KUL- u, nieprawdaż ?. |