Drodzy Racjonaliści, kiedy zawitałam do Was i założyłam tu konto, przez pomyłkę wstawiłam N w środek nicka, chociaż wcale nie było potrzebne*. Powiadamiam więc Was wszystkich, że bez N w środku czuję się dużo lepiej, jakoś tak racjonalnie, a nawet więcej, optymalnie i radośnie. I dlatego zapraszam Was na moją Lekcję 3, 5 i szóstą, jako szczególnie na czasie, oraz oczywiście w ogóle do siebie zapraszam, na co dzień i od święta. Komentarze mile widziane :- ) Almetyna bez N almetyna.b(*)-jakas-przerwa-swiateczna.html--- * Nie było potrzebne, ponieważ nawiązanie jest do ALLUMETTE (zapałka), ALLUMER (oświetlać a nawet wzbudzać i ożywiać, w ogólnie znanym języku: to arouse, to create). |