>Żal mi jest premiera. Za takie marne grosze musi się tyle namęczyć.
Bełkot yyy iii eee o mmhm nazywasz męką? Stracić gębę i mimo wszystko pokazywać się publicznie...Podejrzewam, że płacą mu i jego ministrom za bezczelność.
Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
|