Czy "racjonalizm" to jakiś nowy prąd w ekonomii? Bo dziwnie często pojawiają się tu prośby o gotowce, a nie widzę innego powiązania z nazwą tego portalu. A może chodzi o "racjonalizację", a młodzi, leniwi i niedouczeni zamiast "racjonalizatora" znajdują "racjonalistę"?
|