>Bazgrołt to chyba odpowiedni dział - Proszę mi powiedzieć, czy są inne nazwy dla kraju Rumunii. >Byłbym wdzięczny za inne nazwy tego kraju.
Tak z czystej ciekawości: po co Panu inna nazwa Rumunii? Ja osobiście lubię angielską nazwę - Romania. Już sama nazwa sugeruje skąd się ten kraj wziął i do jakiej grupy języków może należeć Rumuński.
|