Dawno temu spotkałem w Irlandii pewnego starego Eskimosa. Poczciwy był to Eskimos. Opowiedział mi pewną legendę. Opowiadał o organizacji nazwanej Sekta Czarnych Reniferów. Było to coś z pogranicza teorii spiskowych. Ja jestem Sceptyk,, w spiski nie wierze. Tworzę w bazgrolach, bo to stosunkowo niski poziomem temat . Chciałbym zapytac was, co słyszeliście o tej organizacji - Sekta Czarnych Reniferów. |