Wiecie, co mnie drażni? Tyle jest w sieci bełkotu i bzdur totalnych, ale jakoś stronek sceptycznych i racjonalistycznych ze świecą szukać! co to ma być? Parafrazując słynnego przysłowiowego już Rurka od brudnego stołu, "może by tak ktoś ruszył du*sko" i się tym zajął. Dobra, przechodzę do tematu. Sceptycy, pewnie kolega Dawid Icke, brytyjski świr od najbardziej odjechanych farmazonów nie raz gościł na waszych monitorach. Kurde, bo w internecie pełno tego dziadostwa, ale jakoś nie znalazłem ani jednej sceptycznej strony, co to by się z nim rozprawiła. Gdzie wy? Co wy robita? Więc pytam: Czy jest gdzieś w sieci miejsce, które rozprawia się z teoriami Icka i samym Ickiem? bo chciałbym dotrzeć do takiego materiału do pracy. magisterskiej "Teoria spisku a nastroje antysemickie w Europie Zachodniej". Wiem, że nikt rozsądny nie traci czasu na głupoty. icka, ale trzeba nam przecież jakiejś przeciwwagi. Najbardziej nurtuje, po co on to robi.. |