Od 2010 roku udało mi się opublikować kilka tekstów w Racjonaliście za sprawą pana Andrzeja Koraszewskiego. Był on moim jedynym „łącznikiem” z redakcją i miałem z nim bardzo dobry kontakt. Niedawno dowiedziałem się, że pan Andrzej rozstał się z portalem. Z tego względu próbowałem nawiązać kontakt z panem Mariuszem Agnosiewiczem wysyłając kilkakrotnie maile na jego adres i na adres ogólny portalu. Piszę na forum, ponieważ nie otrzymałem żadnej odpowiedzi i mam nadzieję, że ktoś redakcji zareaguje na mój wpis.
Interesują mnie dwie kwestie: 1. Kto jest aktualnie odpowiedzialny za publikowanie tekstów i do kogo mogę zwrócić się w tym zakresie? 2. W jaki sposób możliwa jest edycja/aktualizacja profilu publicznego pojawiającego się pod artykułami?
Z góry dziękuję za pomoc. |