Mam problem. Od pewnego czasu, jak zauważyłem, nie mam możliwości punktowania wypowiedzi innych forumowiczów oraz mogę edytować po dowolnie długim czasie moje wypowiedzi (Nieraz do miesiąca czasu). Funkcja edycji nie znika po pół godzinie. Co się dzieje? Gdzie leży błąd (Wo ligt der Hund begraben)? Napisałem po niemiecku na złość Janowi Własnowolnemu, którego drażni moja stopka. Posługują się niektórzy forumowicze angielskim to dlaczego ja nie mogę niemieckim? Proszę o pomoc w tej sprawie. Za dobrą radę wdzięczność moja będzie ścigała do grobowej dechy.
|