>bo korzystam z Watykańskiego Świętego Proxy i niczym Chrystus po trzech minutach zmartwychwstanę, >by dalej głosić Słowo Boże.
Tak jak już wcześniej pisałem, zablokowanie Pana pewnie zajmuje moderacji mniej czasu, niż Panu założenie nowego konta. Jest Pan irytujący, ale krzywdy Pan nikomu nie robi.
Polecam znalezienie sobie hobby, bo trollowanie to dowód na to, że ma Pan za dużo wolnego czasu.
|