Racjonalista - Strona głównaDo treści
Atak trolli

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
01-06-2014 21:52Selanos (12869 punktów)Atak trolli
Ocena 11 na 11
Od jakiegoś czasu jesteśmy atakowani przez dwa internetowe trolle - adamcopper i ks. Andrzej Bielecki - obydwoje w różnych odsłonach. Z tego co widzę, niektóre multikonta tych delikwentów zostały już usunięte, jednak część wciąż jest aktywna, a ich tematy nadal istnieją.

Stąd moja prośba: proszę o szybsze usuwanie tych trollowatych osobników i o przeniesienie do Oślej Ławki ich wątków, bo tematy tych panów znajdujące się w bardziej reprezentatywnej części forum raczej o forum najlepiej nie świadczą i na pewno nie skłaniają do sensownej dyskusji.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Piękny Lolo (2082 punktów)
>proszę o szybsze usuwanie tych trollowatych osobników

Admin już biegnie, nieboraczek, gubiąc po drodze klapki.
Tak się spieszy, żeby tylko móc wykasować na czas.
Nie je, nie pije, nie śpi, jeno z tchem zapartym czeka, aż się pojawi.
   
01-06-2014 22:34 
 Ocena 7 na 7
Selanos (12869 punktów)
>>proszę o szybsze usuwanie tych trollowatych osobników
>Admin już biegnie, nieboraczek, gubiąc po drodze klapki.
>Tak się spieszy, żeby tylko móc wykasować na czas.
>Nie je, nie pije, nie śpi, jeno z tchem zapartym czeka, aż się pojawi.

Mam nadzieję

Ostatnio ubyło nam moderatorów, może czas na to żeby uzupełnić skład?
Wenancjusz (16441 punktów)
>Od jakiegoś czasu jesteśmy atakowani przez dwa internetowe trolle - adamcopper i ks. Andrzej
>Bielecki - obydwoje w różnych odsłonach. Z tego co widzę, niektóre multikonta tych delikwentów
>zostały już usunięte, jednak część wciąż jest aktywna, a ich tematy nadal istnieją.
>Stąd moja prośba: proszę o szybsze usuwanie tych trollowatych osobników i o przeniesienie do Oślej
>Ławki ich wątków, bo tematy tych panów znajdujące się w bardziej reprezentatywnej części forum
>raczej o forum najlepiej nie świadczą i na pewno nie skłaniają do sensownej dyskusji.

"Wejścia" tych trolli porażają beznadziejnością. Raczej jestem spokojny, lecz ośli upór tych "gwiazd" powoduje u mnie podniesienie adrenaliny. Po uwagach szarleya postanowiłem ignorować ich wpisy (tak jakby nie istniały). To jedyna rada na teraz do czasu reakcji Admin'a lub moderatora. Piszą nie na temat, wcinają się do dyskusji z głupotami i w dodatku obraźliwi jak typowi katolicy.

Ich bin besser als mein Ruf
ks. A. Bielecki (-8 punktów)
(zablokowany)
Jak chcecie, to sobie pójdę, nic mnie tu nie trzyma.

Pozdraiwam, ks. A. Bielecki.
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
.

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365