Racjonalista - Strona głównaDo treści
Ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie, dlaczego...

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
10-11-2006 18:30LeonKtokolwiek słyszał, ktokolwiek wie, dlaczego...
Czy ktoś słyszał, żeby tym samobójstwem "żyły" nasze ukochane, wolne(jak psi dyndel...), niezależne(!!!) media? Czy ktoś widział jakikolwiek reportaż TVN-u, Telekuriera, czy innych programów interwencyjnych, które do dziś wprost dławią się samobójstwem zmolestowanej 14- latki z Wybrzeża?? Tej ofiary (z pobliskiego Elbląga!!!) pewnie nikt nie molestował, więc nie ma sprawy...a może jednak jest sprawa, tylko "zahacza" ona, albo wprost włazi pod sutannę, a tak zabarwionego "tematu" nasze ukochane niezależne media wprost alergicznie nie znoszą poruszać, bo czym innym jak nie negatywnym solidaryzmem w maksymalnie, ile się tylko da, milczeniu, wytłumaczyć ponad tygodniowe, medialne "milczenie akurat nad tą trumną"?? wiadomosci.onet.pl/1424649,11,item.html



Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365