Racjonalista - Strona głównaDo treści
Być Polakiem... a jak nie dadzą to Polaka wam pokażę.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
11-11-2006 10:45mefta (480 punktów)Być Polakiem... a jak nie dadzą to Polaka wam pokażę.
Kandydat Podlasia XXI wieku p. Kononowicz wystawiony przez niejakiego Czeczetkiewicza wlaściwie pokazal nam jakiż sam ów mędrzec ogłaszający sie Polakiem jest. Adaś chłopina opisuje nam na swej stronce jakże szanuje Polaków i kraj. no tylko mu medal dac. z dziecmi pracuje, ubogim pomaga o miasto sie martwi i pokazuje swiatu ze o uposledzonych osobach tez zapomniec nie mozna. godna postawa Polaka. szkoda ze nia niego glosowac nie mozna. gdyby wygral na pewno domy dziecka zamienilby na osrodki wychowujace Polakow (w sposob zapewne tylko jemu znany), obozy pracy roslyby jak grzyby po deszczu dzieki czemu bezrobotnych i recydywistow byloby mniej (ciekawe czy tyle samo by wychodzilo z obozu ile weszlo do niego). wszyscy by widzieli ze niepelnosprawni sa ... osmieszani bo przeciez to nie taki do konca Polak bo nieco nie pasuje do ukladanki Adasia. w koncu ten chce tylko prawdziwych Polakow ladnych, madrych, wyksztalconych i w ogole to ja juz gdzies czytalam o takich pogladach...
Czy zagranie Czeczetkiewicza Waszym zdaniem było na miejscu?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Thorvoy (6588 punktów)
A Twoim zdaniem...?

Dla mnie była to wyjątkowo chamska akcja. Nie ulega to chyba większym wątpliwościom?
mefta (480 punktów)
>A Twoim zdaniem...?
>Dla mnie była to wyjątkowo chamska akcja. Nie ulega to chyba większym wątpliwościom?
Mnie oburzył fakt, że koleś tak po prostu wystawia na pośmiewisko innego człowieka. Na swojej stronie opisuje jak to z niego niewartościowy Polak a z łatwością obśmiewa obywatela Polski, dla którego kiedyś chciał samego dobra. ggggggggggrrrrrrrrr i zapewne ten cham uniknie kary bo nikt nie uzna go za winnego. W końcu tylu Polaków dobrze się bawiło.
Thorvoy (6588 punktów)
A niby za co ma ponosić karę? Przecież Kononowicza NIE ZMUSZAŁ.
mefta (480 punktów)
>A niby za co ma ponosić karę? Przecież Kononowicza NIE ZMUSZAŁ.
No tak masz rację on go wcale nie zmusił... Kurcze nie potrzebnie się przyczepiłam nic się w końcu strasznego nie stało.
pozdrawiam
Thorvoy (6588 punktów)
Co chcesz teraz przez to powiedzieć?
mefta (480 punktów)
>Co chcesz teraz przez to powiedzieć?
Uważam temat za zamknięty, przynajmniej dla mnie.
pozdrawiam
Thorvoy (6588 punktów)
W porządku, i tak niewiele było tu dyskusji.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365