Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wniosek o zablokowanie użytkownika.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
14-09-2014 20:33wafelos (517 punktów)Wniosek o zablokowanie użytkownika.
0 na 6
Witam. Wnoszę o zablokowanie użytkownika "Alderyk Olrzyk". Jego posty wskazują, że przejawia on niesłychanie wielki szowinizm gatunkowy. Jego ignorancja na argumenty innych użytkowników ( do ktorej sam się przyznaje) ,a także lekceważacy styl odpowiedzi pokazuje ,że jest on osobą ,której nie zależy na rzeczowej dyskusji ,a tylko na wkurzaniu sporej części forumowiczów. Oto kilka wypowiedzi dowodzących jego niewystarczającej dojrzałości:

Szowinizm gatunkowy:

"Też uważam, że sprzęt AGD i artykuły biurowe trzeba szanować." - sugerowanie , że sprzęt AGD jest ważniejszy niż życie zwierząt.

"Ludzką empatię mam dla ludzi. Jeszcze tego brakowało, żebym się próbował wczuwać w jakieś prymitywne formy życia, które zasługują na szacunek jedynie wtedy, gdy są do czegoś użyteczne."

"Przypadkowo czy nieprzypadkowo - życie zwierzęcia jest bez wartości w porównaniu do życia ludzkiego."

"Kradzież do 400 zł. jest wykroczeniem, za które grozi co najwyżej mandat. Za zabicie kota wartego 20 zł. albo i mniej grozi kilkuletnie więzienie, a policja musi to ścigać z urzędu jako przestępstwo. Czegoś tu nie rozumiem."

Lekceważenie innych użytkowników:

"Ignorancja jest nieodłącznym doświadczeniem ludzkiej kondycji"

" Doprawdy, rozbrajające."

Rozumiem , że kazdy ma prawo do własnych poglądów i ich wyrażania , ale ten użytkownik nie przestrzega kultury dyskusji, jest ignorantem, a także odnosi z brakiem poszanowania do podstawowych praw istot żywych.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

szarley (54913 punktów)
>Witam. Wnoszę o zablokowanie użytkownika "Alderyk Olrzyk".
>Szowinizm gatunkowy:
>"Też uważam, że sprzęt AGD i artykuły biurowe trzeba szanować." - sugerowanie , że sprzęt AGD jest
>ważniejszy niż życie zwierząt.

Gdzie wyczytałeś tę sugestię ???
Wnoszę o zablokowanie użytkownika wafelos. Analfabeta nie powinien mieć prawa....

>"Przypadkowo czy nieprzypadkowo - życie zwierzęcia jest bez wartości w porównaniu do życia
>ludzkiego."
Tak. Ludzkie życie ma wyższą wartoś. Nie zwalania to ludzi z obowiązku dbania o życie zwierząt, ale ludzkie życie jest cenniejsze. Nie zawahałbym sie zastrzelić zwierzęcia zagrażającego życiu drugioego człowieka

>"Kradzież do 400 zł. jest wykroczeniem, za które grozi co najwyżej mandat. Za zabicie kota wartego
>20 zł. albo i mniej grozi kilkuletnie więzienie, a policja musi to ścigać z urzędu jako
>przestępstwo. Czegoś tu nie rozumiem."
Więc wyjaśnij

>Lekceważenie innych użytkowników:
>"Ignorancja jest nieodłącznym doświadczeniem ludzkiej kondycji"
Bo jest! Ty wiesz wszytsko? Zazdroszczę .
belvedere (82 punktów)
(zablokowany)
>Wnoszę o zablokowanie użytkownika "Alderyk Olrzyk".

Protestuję.

Alderyk Olrzyk to jedyny w tej chwili użytkownik, który swą oryginalnością podpartą sarkazmem z bardzo wysokiej półki przydaje polotu i finezji temu smutnemu jak piz.da forum.

>ten użytkownik nie przestrzega kultury dyskusji

Tuszę, że rychło uruchomisz wątek z podobnym wnioskiem o zablokowanie niejakiego wojtka., który Alderyka Oldrzyka sponiewierał okrutnie.
   
14-09-2014 21:23 
 Ocena 6 na 6
baszarteg (2319 punktów)

>smutnemu jak piz.da ....

To powiedzenie mógł wymyślić tylko ktoś przechodzący wyjątkowo ciężki epizod depresyjny.
14-09-2014 21:51 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Alderyk Olrzyk to jedyny w tej chwili użytkownik, który swą oryginalnością podpartą sarkazmem z bardzo wysokiej półki
Zrazu i ja tak oceniałam Alderyka Olrzyka, ale okazało się, że na tej jego "wysokiej półce" nie dosyć, że nudą wieje, to jeszcze świnie grzebią ryjami w odchodach...

Ale nie popieram wniosku, w końcu świnie mają swoje zamiłowania, a Alderyk Olrzyk swoje.
.
16-09-2014 14:47 
 0 na 2
Alderyk Olrzyk (19376 punktów)
(zablokowany)

>Ale nie popieram wniosku, w końcu świnie mają swoje zamiłowania, a Alderyk Olrzyk swoje.

Ma, i - o zgrozo! - dobrze mu z tym. A Ty, chętnie racjonalistko, jesteś chyba uprzedzona do świń, a przecież to takie sympatyczne i inteligentne zwierzątka! Czyżby kolejny godny pożałowania przypadek jawnego kryptoszowinizmu gatunkowego?

youtu.be/7WbA3N4_gHM

"Sardoniczne pociski autorów straciły już władzę ranienia czytelnika - mianowicie od czasu, w którym przekonano się, że każdy mający pióro w ręku i dostateczną ilość papieru potrafi nawymyślać publiczności". - Aleksander Niewiarowski
16-09-2014 15:30 
 Ocena 2 na 2
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>jesteś chyba uprzedzona do świń
Uprzedzona, bo mnie uprzedziłeś...
.
16-09-2014 17:35 
 0 na 2
Alderyk Olrzyk (19376 punktów)
(zablokowany)

Jesteś niesprawiedliwa. Nie można oceniać wszystkich świnek po zachowaniu tylko jednej z nich. To niehumanitarne!

"Sardoniczne pociski autorów straciły już władzę ranienia czytelnika - mianowicie od czasu, w którym przekonano się, że każdy mający pióro w ręku i dostateczną ilość papieru potrafi nawymyślać publiczności". - Aleksander Niewiarowski
28-09-2014 17:00 
 0 na 2
Kiełczewski (439 punktów)

przydaje polotu i finezji temu smutnemu jak piz.da forum

A czemu tak twierdzisz.Twoja opinia o żeńskiej anatomii jest seksistowska.Mnie,ale to jest osobista opinia zawsze jej widok raduje i nie bywa smutna.Może to twój problem,
ale na temat gustów nie dyskutuje się.Może jesteś jasnowidzem,a to na forum RACJONALISTY
bywa be.

Alderyk Olrzyk (19376 punktów)
(zablokowany)

Jestem za! A co! Stać mnie na to!
W końcu nie takie tysiące punktów nie raz się tu traciło...


"Sardoniczne pociski autorów straciły już władzę ranienia czytelnika - mianowicie od czasu, w którym przekonano się, że każdy mający pióro w ręku i dostateczną ilość papieru potrafi nawymyślać publiczności". - Aleksander Niewiarowski
Iwan Denisowicz (16705 punktów)
(zablokowany)
>Witam. Wnoszę o zablokowanie użytkownika "Alderyk Olrzyk". Jego posty wskazują, że przejawia on
>niesłychanie wielki szowinizm gatunkowy.
I to niby ma być powód bana.
>Jego ignorancja na argumenty innych użytkowników ( do
>ktorej sam się przyznaje) ,
Ignorowanie argumentacji albo lekceważenie argumentów; ignorancja na argumenty zdecydowanie nie brzmi.
>a także lekceważacy styl odpowiedzi pokazuje ,że jest on osobą ,której
>nie zależy na rzeczowej dyskusji ,a tylko na wkurzaniu sporej części forumowiczów.
Lepszy lekceważący (jakoby) styl wypowiedzi niż wyzwiska lecące w stronę A. Olrzyka.
>Oto kilka
>wypowiedzi dowodzących jego niewystarczającej dojrzałości:
Względnie twojego przewrażliwienia.
>Szowinizm gatunkowy:
>"Też uważam, że sprzęt AGD i artykuły biurowe trzeba szanować." - sugerowanie , że sprzęt AGD jest
>ważniejszy niż życie zwierząt.
Gdzie ta sugestia? Może bez wyjmowania z kontekstu lepiej by to wyglądało?
>"Ludzką empatię mam dla ludzi. Jeszcze tego brakowało, żebym się próbował wczuwać w jakieś
>prymitywne formy życia, które zasługują na szacunek jedynie wtedy, gdy są do czegoś użyteczne."
Co tu takiego strasznego? Alboż można tu jakąś zachętę do znęcania się nad zwierzętami znaleźć?
>"Przypadkowo czy nieprzypadkowo - życie zwierzęcia jest bez wartości w porównaniu do życia
>ludzkiego."
W pełni się zgadzam. Życie (innych) zwierząt jest mniej ważne od ludzkiego.
>"Ignorancja jest nieodłącznym doświadczeniem ludzkiej kondycji"
Czyżby nie była?
>Rozumiem , że kazdy ma prawo do własnych poglądów i ich wyrażania , ale...
Ale poglądy mają być takie jakie mi odpowiadają, najlepiej tożsame z moimi własnymi, bo inaczej knebel na mordę.

The only good is knowledge and the only evil is ignorance.
Arminius (25555 punktów)zwierzęta bardziej równe
"Jego posty wskazują, że przejawia on niesłychanie wielki szowinizm gatunkowy".

Brzmi jak cytat z "Folwarku zwierzęcego". A postulat też jest "orwellowski", ale bardziej jakby z "Roku 1984".
Sygnał (4252 punktów)Odp: Wniosek o zablokowanie użytkownika.
Jego posty nie łamią ani regulaminu, ani prawa. To, że się z nimi nie zgadzasz jest tylko konsekwencją innych poglądów. Proponuję się przyzwyczaić.
Monentor (475 punktów)
(zablokowany)
Brakuje takich ludzi na forum. Forum jest niczym shake tutti frutti, a każde zdanie powinno mieć prawo ujrzeć światło dzienne. Jeżeli usuniecie takiego trolla to w jego miejsce przyjdzie 10 innych.
To, że jego wypowiedzi są denerwujące dla Ciebie, to nie oznacza tylko o jego sposobie wypowiadania się, ale o tym, że silnie oddziałuje na Ciebie. Nie on jest słaby, tylko Ty.
Jak szowinizm to i homoseksualiści przydadzą się na forum, niezależnie od Twojej opinii. Lepiej rozmawiać z tym shake'iem jak z ludźmi o jednym zdaniu. Wtedy rozmowa z ludźmi byłaby niepotrzebna!

Gdybyś był mądrzejszy to nie odpowiadałbyś na jego wypowiedzi. Konstruktywny rozmówca to taki, który przez swoje sito potrafi odcedzić najcenniejsze informację, a na co Ci ten spam? Widzisz Alderyka - Ignoruj.

Śmieszna sytuacja. Idź na Policję.
16-09-2014 10:32 
 Ocena 3 na 3
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Brakuje takich ludzi na forum. [...] Jeżeli usuniecie takiego trolla to w jego miejsce przyjdzie 10 innych.
Rozumiem, że Alderyka powinno się rozmnożyć przez usunięcie go?
.
Monentor (475 punktów)
(zablokowany)
>>Brakuje takich ludzi na forum. [...] Jeżeli usuniecie takiego trolla to w jego miejsce przyjdzie 10 innych.
>Rozumiem, że Alderyka powinno się rozmnożyć przez usunięcie go?

Coś w tym stylu. Samo usunięcie będzie dla innych sygnałem, że forum jako społeczność jest podatna na ataki ze strony takich osób.
Nie można oczywiście bagatelizować takich zachowań na forum, ale trzeba pomyśleć jak nie dać się im, bądź zwyczajnie zignorować.
16-09-2014 23:58 
 Ocena-1 na 1
Alderyk Olrzyk (19376 punktów)
(zablokowany)

Ataki? Podejrzanie mocno zaleciało paranoją.


"Sardoniczne pociski autorów straciły już władzę ranienia czytelnika - mianowicie od czasu, w którym przekonano się, że każdy mający pióro w ręku i dostateczną ilość papieru potrafi nawymyślać publiczności". - Aleksander Niewiarowski
17-09-2014 17:47 
 Ocena-4 na 4
Episode_2 (3284 punktów)
>>>Brakuje takich ludzi na forum. [...] Jeżeli usuniecie takiego trolla to w jego miejsce przyjdzie 10 innych.
>>Rozumiem, że Alderyka powinno się rozmnożyć przez usunięcie go?
>Coś w tym stylu. Samo usunięcie będzie dla innych sygnałem, że forum jako społeczność jest podatna na ataki ze strony takich osób.
Znamy już mechanizm rozmnażania Alderyków, pora obmyślić plan działania.
Pisałeś, że brakuje takich ludzi na forum. Wymieniamy go na dziesięciu a potem
>Nie można oczywiście bagatelizować takich zachowań na forum, ale trzeba pomyśleć jak nie dać się im, bądź zwyczajnie zignorować.
żeby się nie zrobiło 100, bo to chyba byłaby przesada.
?
17-09-2014 19:27 
 Ocena 1 na 3
Alderyk Olrzyk (19376 punktów)
(zablokowany)

Ktoś miał odwagę przypomnieć, że właściciele zwierząt domowych mają wobec nich obowiązki. Wielki mi trolling...

"Sardoniczne pociski autorów straciły już władzę ranienia czytelnika - mianowicie od czasu, w którym przekonano się, że każdy mający pióro w ręku i dostateczną ilość papieru potrafi nawymyślać publiczności". - Aleksander Niewiarowski
18-09-2014 12:15 
 Ocena-1 na 1
Episode_2 (3284 punktów)
>Ktoś miał odwagę przypomnieć, że właściciele zwierząt domowych mają wobec nich obowiązki. Wielki mi trolling...
O co Ci chodzi? Stracisz trochę punktów, ale zyskasz 9 kolegów.
Boisz się konkurencji czy co?
Nie wymiękaj, Alderyk.
19-09-2014 06:38 
 0 na 2
Alderyk Olrzyk (19376 punktów)
(zablokowany)

>Nie wymiękaj, Alderyk.

Nie poddaję się i nie wymiękam. Dobrze wiem, że walka w obronie praw zwierząt wymaga poświęceń...


"Sardoniczne pociski autorów straciły już władzę ranienia czytelnika - mianowicie od czasu, w którym przekonano się, że każdy mający pióro w ręku i dostateczną ilość papieru potrafi nawymyślać publiczności". - Aleksander Niewiarowski
28-09-2014 17:33 
 0 na 2
Kiełczewski (439 punktów)
>>Nie wymiękaj, Alderyk.
Trzymaj się i nie wymiękaj.Psy szczekają a karawana idzie dalej!!!
17-09-2014 19:50 
 Ocena 1 na 1
belvedere (82 punktów)
(zablokowany)
>pora obmyślić plan działania.

Wziąłbyś się, człowiecze, za jakąś robotę, przez co postarał o wzrost PKB, albo jakiś ogródek skopał, inwalidę zawiózł do parku, itd.
A nie pierd.olił czy po czy.
   
17-09-2014 20:01 
 Ocena-2 na 2
Episode_2 (3284 punktów)
>Wziąłbyś się, człowiecze, za jakąś robotę, przez co postarał o wzrost PKB, albo jakiś ogródek skopał, inwalidę zawiózł do parku, itd.
>A nie pierd.olił czy po czy.
Widzę, że Tobie też się dziś nudzi. A robota czeka.
bonifacypijawa (141 punktów)
(zablokowany)
>Witam. Wnoszę o zablokowanie użytkownika "Alderyk Olrzyk". Jego posty wskazują, że


daj spokój jeden kontrowersyjny temat a ty sie unosisz. Jestem zdecydowanie przeciwny. wole od czasu do czasu poczytać opinie odbiegająca od opini całej reszty.

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365