> Polecam obejrzenie odcinka programu> "Tomasz Lis na żywo", w którym> niezależna (ex AWS, ex PiS, ex Solidarna Polska) posłanka Wróbel miażdży swoich oponentów w> dyskusji.> Pisząc "miażdży" mam na myśli nie daje dojść do głosu innym, nie daje sobie przerwać, wykazuje> chorobliwy słowotok.Tak po prawdzie to typowe dla polskiej debaty publicznej z prawa, lewa, środka i TR. Może to jakiś przejaw antypolonizmu z mojej strony, ale Polacy KOMPLETNIE nie potrafią ze sobą rozmawiać na tematy sporne. > PS Podobno Einstein postulował nieskończoność Wszechświata i głupoty ludzkiej, przy czym tej drugiej> nie był pewny. Moim zdaniem polscy przykościelni fanatycy pozbawiliby go tej wątpliwości.Ciężko się doszukać merytorycznego polityka na ideologicznej prawicy. A pani Wróbel na pewno taka nie jest bo z uporem maniaka serwuje antynaukowe i zwyczajnie nieprawdziwe tezy.
|