Dzień dobry. Na początek pozwolę sobie zaznaczyć, że to konto na którym teraz piszę (konto ,,Bolton'') stworzyłem,tylko i wyłącznie po to, aby wyjaśnić nieścisłości związane z kontem ,,pazel''. Moim pierwotnym kontem było ,,asphodelus1'' jednak uznałem, iż lepiej będzie używać nowego konta z nową nazwą, nawiązującą do moich personaliów, gdyż planowałem i planuję w bliskiej przyszłości rozpocząć pisanie tekstów do Portalu. Regulamin zabrania używania dwóch kont jednocześnie, zatem początkowa blokada konta ,,pazel'' nie zdziwiła mnie od razu. Mimo to, blokada wciąż istnieje, o ile mnie pamięć nie myli, od maja. Podejmowałem próby usunięcia tej blokady, śląc prośby do Kolegium Moderatorów, w których to wyjaśniałem szczegółowo powody utworzenia konta ,,pazel''. Odpowiedzi nie doczekałem się żadnej. Postanowiłem zatem napisać do Mariusza Agnosiewicza przez Facebook i Gadu Gadu. Okazało się to jednak nieskuteczne.
Nie dostrzegając jakiejkolwiek innej możliwości uzyskania pomocy w powyższej sytuacji zostałem zmuszony utworzyć kolejne konto aby tu, w ,,Sprawach portalu'' zasięgnąć porady.
Konta ,,asphodelus1'' i ,,Bolton'' nie będą już używane przeze mnie. Interesuje mnie tylko konto ,,pazel''.
Mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie wniosku. |