Racjonalista - Strona głównaDo treści
Szukam chłopaka

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
28-09-2014 11:30stokroteczka (1 punktów)Szukam chłopaka
Ocena 1 na 1
Witam szukam chłopaka wyznania mariawickiego w wieku 30 - 40 lat
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

hamp (3461 punktów)
Obawiam się, że to nie na tym forum.

Jesteś przykładem osoby, która z powodu swojego wyznania może stać się nieszczęśliwa (lub: może nie stać się szczęśliwa). Jest was jakieś 30 tys. (według Wikipedii)... Czy jesteś uprzedzona wobec innych odłamów? Myślę, że pobożny katolik dorówna mariawicie.
pawel_wr (4297 punktów)
>Witam szukam chłopaka wyznania mariawickiego w wieku 30 - 40 lat

Odezwij się na mój priv. Dla Ciebie mogę nawrócić się
z ateizmu na ten twój mariawityzm*.
----------------------------------------
Mariawityzm -> co to jest ?!?!?!

Pogrążony w wierze odrzuca rozum.
Wenancjusz (16441 punktów)
>Witam szukam chłopaka wyznania mariawickiego w wieku 30 - 40 lat
Jasne. Szukać można wszędzie. Nawet na tym portalu agnostyków i ateistów.
Powodzenia. Napisz jak znajdziesz!


Ich bin besser als mein Ruf
Marcin Trollosiewicz (1120 punktów)
>Witam szukam chłopaka wyznania mariawickiego w wieku 30 - 40 lat

Szlak, mam 29 lat...

Jaskinia Trolli, mój dom, odwiedź mnie i nakarm trolla.
pawel_wr (4297 punktów)
>>Witam szukam chłopaka wyznania mariawickiego w wieku 30 - 40 lat
>Szlak, mam 29 lat...

To najlepszy wiek dla net-admina !!!!!


Pogrążony w wierze odrzuca rozum.
Marcin Trollosiewicz (1120 punktów)
>To najlepszy wiek dla net-admina !!!!!

Czy ja wiem, jakoś sukcesów nie widzę na tym polu, ani na innym w sumie też...

Jaskinia Trolli, mój dom, odwiedź mnie i nakarm trolla.
pawel_wr (4297 punktów)
>>To najlepszy wiek dla net-admina !!!!!
>Czy ja wiem, jakoś sukcesów nie widzę na tym polu, ani na innym w sumie też...

Nie bądź taki OSTROŻNY w samoocenie.

Pogrążony w wierze odrzuca rozum.
Marcin Trollosiewicz (1120 punktów)
>Nie bądź taki OSTROŻNY w samoocenie.

Wolę być OSTROŻNY niż sobie naGRABIĆ...

Jaskinia Trolli, mój dom, odwiedź mnie i nakarm trolla.
racjanin (53 punktów)
A ja szukam dziewczyny wolnej od wszelkich zinstytucjonalizowanych "przekonań" (religie, sekty, odłamy)
Może mieć przekonania wykształcone na drodze samodzielnego poszukiwania prawdy.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365