Racjonalista - Strona głównaDo treści
Lipiec miesiącem ateizmu w Polsce

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
03-10-2014 10:14Kaganek (669 punktów)
(zablokowany)
Lipiec miesiącem ateizmu w Polsce
Ocena 6 na 6
Co kraj to obyczaj ale wszędzie widać wciskanie religii do wszystkiego.
Na szczęście mamy jeden normalny miesiąc.
Znajomy podpowiedział mi nową świecką tradycję.
Ja kupuję ten pomysł i Wam podpowiadam:

Lipiec miesiącem ateizmu w Polsce

Jest to zresztą znakomity miesiąc na miłość bez kościelnego ślubu

Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

szarley (54913 punktów)
"Morduj, ale nie śpiewaj"
(Petroniusz w liście do Nerona)
KORUND (4922 punktów)
>Lipiec miesiącem ateizmu w Polsce

Twój kalendarz jest raczej taki powszechny, a wytrawni religianci maja bardziej szczegółowe. Tak zwane święta nieobowiązujące, zaznaczone są na niebiesko i rzeczywiście lipiec nadal "czysty". Ten pierwszy obrazek trzeba kliknąć. To kalendarz dla księdza:

dlaksiedza(*)ok-12-str-wierze-w-syna-bozego
03-10-2014 13:52 
 Ocena 2 na 2
szarley (54913 punktów)
>>Lipiec miesiącem ateizmu w Polsce
>Twój kalendarz jest raczej taki powszechny, a wytrawni religianci maja bardziej szczegółowe.

Mnie najbardziej sie podobają religijne święta w październiku. Zwłaszcza to drugie
04-10-2014 12:53 
 Ocena 1 na 1
krisoof (115 punktów)

>Mnie najbardziej sie podobają religijne święta w październiku. Zwłaszcza to drugie
No właśnie. Jak już to niby dlaczego nie maj (też ciepły a nie tak deszczowy) albo październik?
starog (359 punktów)

>Lipiec miesiącem ateizmu w Polsce

To nie jest dobry pomysł.
04-10-2014 18:30 
 Ocena 2 na 2
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>Lipiec miesiącem ateizmu w Polsce
>To nie jest dobry pomysł.
Ale być może najlepszy.
.
jamci (4752 punktów)
(zablokowany)
No...
Dawniej mieliśmy święto 22 lipca
Andrzej Pawlikowski (24 punktów)
Tak i wybierzmy sobie radę nadzorczą ateizmu i zacznijmy budować domy w których będą się zbierać ateiści raz w tygodniu.
A kalendarz księdza raczej wygląda tak
haneczka1950.blox.pl/resource/stycz10.jpg
lub
merlin.pl/(*),images_zdjecia,17,30429_1.jpg
:P

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365