My tu gadu, gadu o bzdurach, a tam się na wizji (i pewnie nie tylko) zwalczają wzajemnie. Jakie jest zdanie forumowiczów o tym konflikcie? Kto jest tym dobrym, a kto tym złym policjantem?
Sam mam uczucia mieszane i nie umiem stanąć zdecydowanie po czyjejś stronie... |