 |
Irracjonalny atak na "Racjonalistę". Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Sprawy portalu
| Napisano | Autor | Tytuł | | 18-01-2015 17:38 | Duch Prawdy (14790 punktów) | Irracjonalny atak na "Racjonalistę".
1 na 3 | Kolejny facet nie odróżniający mitów od faktów, który literaturę religijną i pseudonaukowe traktowanie historii uważa za dowody istnienia ewangelicznego superbohatera chodzącego po wodzie i zmartwychwstającego. Racjonaliści UWAGA SZOK!: www.youtube.com/watch?v=3TaY0BZIMkQ | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 #76 5 na 5 darkside (7775 punktów) (zablokowany) | Odp: Irracjonalny atak na "Racjonalistę". | I jeszcze jedno, żeby nie było złudzeń. Te plusy, które dostałeś od ludzi w dobrze ponad 90 procentach są za to, że krytykujesz katolicyzm i inne głupoty religijne. I tu czasami jesteś zbieżny w poglądach z innymi. Za promocję swoich dyrdymałów dostałeś jedno w wielkie G. |
#77 -4 na 4 | Duch Prawdy (14790 punktów) | Odp: Irracjonalny atak na "Racjonalistę". | > I jeszcze jedno, żeby nie było złudzeń. Te plusy, które dostałeś od ludzi w dobrze ponad 90 procentach są za to, że krytykujesz katolicyzm i inne głupoty religijne. I tu czasami jesteś zbieżny w poglądach z innymi.Dobrze dobrze, jasnowidzenie za co i ile jest bardzo racjonalne, a do tego wypowiadanie się za innych... > Za promocję swoich dyrdymałów dostałeś jedno w wielkie G.To akurat wiem, bo cóż można dostać za promocję niczego.  Kończę, miałem dzisiaj chwilę czasu dla trolli, ale on już się skończył. 
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#78 4 na 4 darkside (7775 punktów) (zablokowany) | Odp: Irracjonalny atak na "Racjonalistę". | > >I jeszcze jedno, żeby nie było złudzeń. Te plusy, które dostałeś od ludzi w dobrze ponad 90 procentach są za to, że krytykujesz katolicyzm i inne głupoty religijne. I tu czasami jesteś zbieżny w poglądach z innymi.> Dobrze dobrze, jasnowidzenie za co i ile jest bardzo racjonalne, a do tego wypowiadanie się za innych...To nie jest jasnowidzenie, ja po prostu czytam większość wypowiedzi na forum (chociaż strzyka mnie w pewnym miejscu od tego coraz bardziej, pomimo że cenię tutaj wiele osób). Tam gdzie skrytykowałeś religię, tam dostałeś od kogoś jakiś punkt. Zdarzało się jeszcze, że dostałeś, jak się odgryzałeś "agresywnym" ateistom, co tu kilka osób lubi i może jeszcze kilka za coś o wierze, ale tak ogólnie, a nie za Twoje bajdurzenie. Za to mogłeś dostać tylko przez pomyłkę albo jak kto na gazie. Być może dostałeś coś jeszcze na tzw. zachętę od Jacka Głodzika i ode mnie chyba z jeden albo dwa plusy za jakąś z grubsza normalną wymianę zdań. To wszystko. Mistrzu. |
#79 1 na 1 | Episode_2 (3284 punktów) | Odp: Irracjonalny atak na "Racjonalistę". | > Zdarzało się jeszcze, że dostałeś, jak się odgryzałeś "agresywnym" ateistom,Ale przyznasz chyba, że dogryzanie teistom przynosi o wiele więcej punktów.  > co tu kilka osób lubiNo, ja lubię, jak ktoś umie się bronić. Nie ma to nic wspólnego z ateizmem. Ale może nie to miałeś na myśli. |
#80 2 na 2 darkside (7775 punktów) (zablokowany) | Odp: Irracjonalny atak na "Racjonalistę". | > >Zdarzało się jeszcze, że dostałeś, jak się odgryzałeś "agresywnym" ateistom,> Ale przyznasz chyba, że dogryzanie teistom przynosi o wiele więcej punktów.  To jest oczywiste. I jakby zrozumiałe. Wymienione na pierwszym miejscu. > >co tu kilka osób lubi> No, ja lubię, jak ktoś umie się bronić. Nie ma to nic wspólnego z ateizmem.> Ale może nie to miałeś na myśli.Zdecydowanie, nie to. |
#81 1 na 1 | Episode_2 (3284 punktów) | Odp: Irracjonalny atak na "Racjonalistę". | > Wymienione na pierwszym miejscu.A, nie utożsamiłem krytykowania religii z dogryzaniem teistom. > >Ale może nie to miałeś na myśli.> Zdecydowanie, nie to.Czyli ktoś lubi dogryzanie ateistom, bo są ateistami? Trochę jasnowidzenie. Ale w sumie bardzo możliwe. |
#82 3 na 3 darkside (7775 punktów) (zablokowany) | Odp: Irracjonalny atak na "Racjonalistę". | > Czyli ktoś lubi dogryzanie ateistom, bo są ateistami?> Trochę jasnowidzenie. Ale w sumie bardzo możliwe.Są agnostycy, którzy lubią. |
#83 1 na 1 | GrzeTor (1279 punktów) | Odp: Irracjonalny atak na "Racjonalistę". | |
| Duch Prawdy (14790 punktów) | Odp: Irracjonalny atak na "Racjonalistę". | > Ostatnio historyk Richard Carrier wydał książkę, a w zasadzie 2 ksiązki, udowadniające że prawdopodobieństwo istnienia historycznego Jezusa jest dużo niższe od nieistnienia. Przy czym nie chodzi tutaj o cudy i magię, ale w ogóle o istnienie człowieka Jezusa, przywódcy religijnego, który rozpoczął chrześcijaństwo.To nie ma żadnego znaczenia czy istniał człowiek, który stał się przyczynkiem do stworzenia bohatera literackiego, "Jezus" ewangeliczny jest postacią mityczną, zbudowaną na tym samym religijnym schemacie co inni solarni "bogowie". Cuda i magia dzieją się tylko na kartkach religijnych "świętych" książek, żeby ludzie uwierzyli, że jest Bóg - Duch - Stwórca świata i życia... Czy jest tego nie wiemy, jedni wierzą, inni nie. > Powyższe jest pierwszą naukową próbą podejścia do tematu. Poprzednio o tym, że Jezus nie jest postacią historyczną, tylko został wymyślony zorientowali się amatorzy (nie zawodowi historycy)Absolutnie nie, naukowe badania trwają od wieków i jak dotąd nie ma dowodów historycznych, że istniał bohater Ewangelii. Katolicy i inni pseudochrześcijanie rozpaczliwie powołują się na Flawiusza, Tacyta, Swetoniusza..., ale żaden z nich nie widział Jezusa. Z okresu kiedy rzekomo miał żyć ten bohater nie ma ani jednej notatki historycznej, Dan Barker ujął to tak: "Nie istnieje ani jedna współczesna historyczna notatka, wspominająca Jezusa, ani u Rzymian, ani też u Żydów, ani u wierzących, ani niewierzących, w ciągu całego jego życia. To nie przeczy wprawdzie jego egzystencji, ale na pewno rzuca poważne wątpliwości co do historyczności człowieka, który rzekomo miał być szeroko znaną postacią, aby mógł wywrzeć tak wielkie wrażenie na świecie. Ktoś powinien był go zauważyć."
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#85 4 na 4 logout (171 punktów) (zablokowany) | Odp: Irracjonalny atak na "Racjonalistę". | > >1. Tym razem ode mnie też dostajesz minusa.> Tym razem,,,. he, he, dobre sobie.> >Matematyka jest królową a nie dziwką do pomiatania jak sie komu podoba> No właśnie, więc nie pomiataj: 34 osoby na plus, 22 na minus... z czego 4 osoby szczególnie uprawia tą ujemną farmę - patrz niżej.> >2. Każdy z nas ma tu kogoś, kto okazuje mu szczególną sympatię dziesiątkami minusów. Ja też> Tak, to prawda, niektórzy wydaje się, że są tu tylko po to.> ( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.ogarnij się miszczu matematycznych urojeń. Twoje wypowiedzi nie zasługują nawet na minus. |
| Duch Prawdy (14790 punktów) | Odp: Irracjonalny atak na "Racjonalistę". | > ogarnij się miszczu matematycznych urojeń. Twoje wypowiedzi nie zasługują nawet na minus.W szkole najniższą oceną jest jedynka, więc otrzymujesz ode mnie 1 za błędy w pisowni. Za brak logicznego myślenia dostałbyś drugą jedynkę, ale niestety mogę wystawić tylko jedną ocenę za jedną wypowiedź. Powodzenia matematyczny mistrzu.
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#87 3 na 3 logout (171 punktów) (zablokowany) | Odp: Irracjonalny atak na "Racjonalistę". | > >ogarnij się miszczu matematycznych urojeń. Twoje wypowiedzi nie zasługują nawet na minus.> W szkole najniższą oceną jest jedynka, więc otrzymujesz ode mnie 1 za błędy w pisowni. Za brak logicznego myślenia dostałbyś drugą jedynkę, ale niestety mogę wystawić tylko jedną ocenę za jedną wypowiedź. Powodzenia matematyczny mistrzu.> ( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.Jeżeli Twoja ocena jest wyznacznikiem jakości moich postów to jak traktować oceny Twoich wypowiedzi? Treść Twoich wypowiedzi wygląda jako prawdę płynąca z Absoluta wspomagana przez bezinteresowna miłość do kiszonego ogórka. |
| Duch Prawdy (14790 punktów) | Odp: Irracjonalny atak na "Racjonalistę". | > ogarnij się miszczu matematycznych urojeń.Poproszę o zacytowanie "matematycznego urojenia", żebym miał się do czego odnieść.
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#89 4 na 4 logout (171 punktów) (zablokowany) | Odp: Irracjonalny atak na "Racjonalistę". | > >ogarnij się miszczu matematycznych urojeń.> Poproszę o zacytowanie "matematycznego urojenia", żebym miał się do czego odnieść.> ( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.nie  |
1 2 3 4 5 6 Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|