Racjonalista - Strona głównaDo treści
Edgar Froese

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kultura
NapisanoAutorTytuł
27-01-2015 21:38Duch Prawdy (14788 punktów)Edgar Froese
Edgar Froese z Tangerine Dream nie żyje
'Nie ma śmierci, to tylko zmiana naszego kosmicznego adresu'

muzyka.int(*)rine-dream-nie-zyje,2083002,45

www.youtube.com/watch?v=IrSiVTk82lo
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Arminius (25555 punktów)jest kostucha
"Nie ma śmierci, to tylko zmiana naszego kosmicznego adresu"

Oj jest ona ci jest. Ale można ją oswajać takimi "wyszukanymi" haiku - jak ktoś się jej - nie wiadomo dlaczego - obawia
28-01-2015 21:47 
 Ocena 1 na 1
niestadny (2492 punktów)Odp: jest kostucha

>"Nie ma śmierci, to tylko zmiana naszego kosmicznego adresu"
>Oj jest ona ci jest. Ale można ją oswajać takimi "wyszukanymi" haiku - jak ktoś się jej - nie wiadomo dlaczego - obawia
Nie tyle obawia się(nie wynika to w żaden sposób z cytowanego zdania), ile spodziewa się czegoś "po". "Zmiana naszego kosmicznego adresu" świadczy raczej o czymś w rodzaju wiary w nieśmiertelną duszę.
Nie na darmo napisanoCytat:
Wszystko pięknie uczynił w swoim czasie, nawet wieczność włożył w ich serca; a jednak człowiek nie może pojąć dzieła, którego dokonał Bóg od początku do końca.
/Kazn. Sal. 3:11/ (wytł.- moje)

stado czyni myślących bezmyślnymi
/Zbyszek Bryłowski/
niestadny (2492 punktów)Odp: Edgar Froese

>Edgar Froese z Tangerine Dream nie żyje
Taa... Lata lecą. Przypomina się słuchanie z czarnych krążków "Rubyconu" czy Ricochetu" w drugiej połowie lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku. To se ne vrati, Pane Havranek.

www.youtube.com/watch?v=XCsJOaPDJUE

stado czyni myślących bezmyślnymi
/Zbyszek Bryłowski/
Rafał Kozłowski (301 punktów)
>Edgar Froese z Tangerine Dream nie żyje
>'Nie ma śmierci, to tylko zmiana naszego kosmicznego adresu'
>muzyka.int(*)rine-dream-nie-zyje,2083002,45
>www.youtube.com/watch?v=IrSiVTk82lo

Wychowałem się na Tangerine Dream. To smutna wiadomość. Pozostaje mieć nadzieję, że zespół się utrzyma.
>

Wróć do listy wątków działu Kultura
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365