Racjonalista - Strona głównaDo treści
Kocham was !

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
02-02-2015 09:16DalejLama (419 punktów)
(zablokowany)
Kocham was !
Ocena 2 na 2
Uwielbiam ten portal jako jedyny w necie na którym można pieprzyć o wszystkim i wśród wielu wypowiedzi można znaleźć więcej niż trzy merytoryczne.
Czy prawdziwe czy kłamliwe nieistotne bo cóż to jest prawda intelektu.Można bredzić o czym się tylko chce i tak wszystko jest tylko iluzją umysłów.
Kocham ten portal właśnie za te brednie których nie mogą pojąć bredzący na Fronda.pl
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Alderyk Olrzyk (19376 punktów)
(zablokowany)
Czyżby atak choroby Bukackiego?

Cytat:
Czymże ty w sobie palisz?
- Są rozmaite rodzaje węgla. Chodź do mnie, dam ci filiżankę dobrej kawy, to nas ożywi.
- Słuchaj, to jest delikatna rzecz, ale mnie ktoś mówił, że ty się od dawna morfinizujesz.
- Od bardzo niedawna - odrzekł Bukacki. - Żebyś ty wiedział, jakie to horyzonty otwiera.
- I zabija. Bójże ty się Boga!
- I zabija. Powiedz mi tak szczerze, czy tobie kiedy przyszło do głowy, że można mieć po prostu nostalgię śmierci?


Henryk Sienkiewicz, Rodzina Połanieckich

"Sardoniczne pociski autorów straciły już władzę ranienia czytelnika - mianowicie od czasu, w którym przekonano się, że każdy mający pióro w ręku i dostateczną ilość papieru potrafi nawymyślać publiczności". - Aleksander Niewiarowski
baszarteg (2319 punktów)

>Można bredzić o czym się tylko chce i tak wszystko jest tylko iluzją umysłów.

Był kiedyś człowiek który miał bardzo podobny osąd rzeczywistość do pańskiego .Będąc ponoć swojego czasu całkiem sam w pewnej hali fabrycznej ,wkręcił sobie (głupia sprawa) przypadkiem język bodajże w tokarkę .Ponoć podejmowane przez niego rozpaczliwe próby porozumienia się z telefonistką z numeru alarmowego nauczyły go trudnej sztuki wysławiania z pełnymi ustami czy też nawet bez użycia języka i wyleczyły jednocześnie raz na zawsze z apatycznego solipsyzmu .
pawel_wr (4297 punktów)
>Uwielbiam ten portal jako jedyny w necie na którym można pieprzyć o wszystkim

Chyba nie znasz jaskini trolli cba.....

Pogrążony w wierze odrzuca rozum.
Marios8 (114 punktów)

>Kocham ten portal właśnie za te brednie których nie mogą pojąć bredzący na Fronda.pl

Pisałem na tej Frondzie przez jakieś 1.5 roku. Może i dałem paru czytelnikom do myślenia w sprawach wiary, historii i hipokryzji kościółka - ale do autorów - oszołomów katolickich na pewno nie dotarłem... Zero reakcji na argumenty, fakty itd...

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365