Racjonalista - Strona głównaDo treści
Zmartwychwstanie Palikota?!

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
03-02-2015 22:33Christopher CJ Jozwiak (20202 punktów)
(zablokowany)
Zmartwychwstanie Palikota?!
Nadzieja na Nowoczesną Polskę umiera ostatnia - choćby partia Giertycha, Kamińskiego i tego pokroju ludzi z zaplecza PiS'bis chciała utrzymać władzę z PSLem za wszelką cenę na jesieni

tu najnowszy sondaż [nie POwski-CBOS i nie PiSowsko-SLDowski] :
ewybory.eu/sonda-uliczna-prezydencka-03-02-2015/

a zatem: kłamstwo po kłamstwie ku prawdzie! *zwycięstwu Nowoczesnej Polski >10% jak w 2011 roku ale tym razem ma starczyć by dorwać się do władzy!!
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Sygnał (4252 punktów)
>Nadzieja na Nowoczesną Polskę umiera ostatnia - choćby partia Giertycha, Kamińskiego i tego pokroju
>ludzi z zaplecza PiS'bis chciała utrzymać władzę z PSLem za wszelką cenę na jesieni
>tu najnowszy sondaż [nie POwski-CBOS i nie PiSowsko-SLDowski] :
>ewybory.eu/sonda-uliczna-prezydencka-03-02-2015/
>a zatem: kłamstwo po kłamstwie ku prawdzie! *zwycięstwu Nowoczesnej Polski >10% jak w 2011 roku ale
>tym razem ma starczyć by dorwać się do władzy!!

Życzę panu Palikotowi jak najlepiej (a jego ugrupowaniu jeszcze lepiej), ale mam pewne problemy z sondażami, które są bardzo niedokładne.

Osobiście uważam, że Palikot zrobił bardzo źle wystawiając siebie na prezydenta. Znacznie lepszym wyborem byłaby Barbara Nowacka.
Aleksander Głowacki (1725 punktów)
Palikot to niby ma być nowoczesna Polska? A niby czym ta nowoczesność ma się niby przejawiać?
04-02-2015 12:37 
 Ocena 1 na 1
pawel_wr (4297 punktów)
>Palikot to niby ma być nowoczesna Polska?

Podoba się Tobie obecna, zatęchła moralnie Polska ?


Pogrążony w wierze odrzuca rozum.
diogenes (42753 punktów)
>Zmartwychwstanie Palikota?!

Jeśli, to na sądzie ostatecznym.


Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365