>Bardzo Was proszę o pomoc bo w terminologii około kościelnej jestem zielona. Czy ,,Wyciąg z księgi >ochrzczonych" to to samo co ,,świadectwo chrztu"? >Bo mam właśnie ten nieszczęsny ,,wyciąg" >Btw. przepraszam za zły dział, moja pomyłka. >
"Wyciąg z księgi ochrzczonych, jest dokumentem niezbędnym tylko dla parafian, którzy przyjmują Pierwszą Komunię Świętą i Bierzmowanie poza parafią, w której był udzielany chrzest. Aby otrzymać wyciąg z księgi chrztów należy zgłosić się do kancelarii parafialnej i udokumentować swoją tożsamość i datę urodzenia. Kandydaci do bierzmowania odbierają dokument osobiście."
>>Wyciąg z księgi ochrzczonych" ? >> >"Wyciąg z księgi ochrzczonych, jest dokumentem niezbędnym tylko dla parafian, którzy przyjmują Pierwszą Komunię Świętą i Bierzmowanie poza parafią, w której był udzielany chrzest. Aby otrzymać wyciąg z księgi chrztów należy zgłosić się do kancelarii parafialnej i udokumentować swoją tożsamość i datę urodzenia. Kandydaci do bierzmowania odbierają dokument osobiście." >Na stronie: >www.parafiabalice.pl/kancelaria, kontakt.html >Pomogło? >
Pomogło, dzięki. Mówiłam księżulowi, że potrzebuję świadectwo chrztu. Może jak się dowiedział, że chodzi mi o apostazje to postanowił mi utrudnić życie. A do paraffi tak daleko