> Proszę Pana, nie ma takiej rubryki. W zeznaniach podatkowych za rok 2014 nie ma możliwości odpisu podatkowego na związek wyznaniowy. Zawsze może Pan przekazać darowiznę .>
 Dziękuję za informacje. Czyli kolejny rok bez zmian, media milczą, dziwi mnie że ten portal też milczy, a co więcej kieruje ten temat do śmieci. Czyżby jakiś fanatyczny prawicowy moderator kryje się wśród ludzi, którzy powinni racjonalnie podchodzić do moderowania tym serwisem? Wiem, że obecnie nie jest to najważniejsza sprawa, ale pracę nad tym projektem zaczęły się w 2012r i od tego roku każdy powinien mieć możliwość skorzystania z wyboru a tak nie jest. Przynajmniej krótka informacja na ten temat w mediach by się przydała.
|