>Z tym, że to nie jest poprawne stwierdzenie.
Jak ktoś pokrętnie wymyśla matematykę od zera, to tak, może być to prawda.
>Każda liczba w matematyce jaką kiedykolwiek w swoim życiu poznałem była wyrażona pod postacią fizycznych oddziaływań i nigdy inaczej.
i .
>I jeśli wątpisz wyraź cokolwiek zrozumiałego dla mnie nie zmieniając fizycznie twojego otoczenia.
Mylisz konstrukcję matematyczną z transmisją informacji.
Wydaje się, że Twoje fanaberie matematyczne zaprzeczałem już (i nie tylko ja) w innym wątku. Doucz się, polecam podstawowy kurs matematyki na poziomie uczelni wyższej, powinno wystarczyć.
A natenczas bez odbioru.
|