> Ja widzę to tak, choć mogę się mylić bo dopiero dziś dość aktywnie po dyskusji na TT ogarniam temat: > Ateista - Brak wiary w istnienie boga, odrzuca religię (wyznawanie wiary) ale z nią nie walczy.
Pogrubiłem niezgodne z prawdą. Z ateizmu nic takiego nie wynika. Ateista może nie walczyć, może walczyć, a może nawet zostać biskupem, jeżeli ma na to ochotę i determinację.
|