Racjonalista - Strona głównaDo treści
Endless Forms Most Beautiful

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kultura
NapisanoAutorTytuł
30-03-2015 19:52Arystyp z Cyreny (6368 punktów)Endless Forms Most Beautiful
Ocena 1 na 1
Być może fanom i nie tylko fanom symfonicznego metalu (tak to nie muzyka symfoniczna, ani nie metal) umknęła piątkowa premiera ostatniego albumu Nightwisha zatytułowanego "Endless Forms Most Beautiful".

Być może wielu się zastanawia po co pchać taką informację na racjonalistyczne forum, ale ten album jest o tyle ciekawy, że otwiera go nikt inny, a sam Richard Dawkins w utworze Shudder Before The Beautiful.

Więcej o samym albumie i o tym skąd inspirację czerpał zespół można poczytać na niezawodnej wikipedii.

Ja słowem zakończenia tylko polecę tytułowy utwór, który mnie osobiście najbardziej urzekł.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

30-03-2015 19:55Nie na temat
Sygnał (4252 punktów)
Nightwisha jak spora część zostawiłem po tym, jak zmieniła się wokalistka. Mogę powiedzieć tylko tyle: nawet Richard Dawkins ma lepszy wokal od Anette Olzon.
Arystyp z Cyreny (6368 punktów)
Anette Olzon? Który to rok? 2007? Ona już tam dobre 3 lata nie śpiewa


"Mądrość jest dobrem, aczkolwiek jest pożądana nie sama dla siebie, ale z uwagi na konsekwencje"
Sygnał (4252 punktów)
>Anette Olzon? Który to rok? 2007? Ona już tam dobre 3 lata nie śpiewa

No i o tym też mówię. Nightwish skończył się na Tarji.
Selanos (12869 punktów)
>No i o tym też mówię. Nightwish skończył się na Tarji.

Nightwish skończył się na Kill 'Em All. Wszystko skończyło się na Kill 'Em All
30-03-2015 20:19Nie na temat
 Ocena 1 na 1
Jacholek (5699 punktów)
>jest o tyle ciekawy, że otwiera go nikt inny, a sam Richard Dawkins w utworze
Osobiście nie interesują mnie osobiste gusty muzyczne Dawkins'a. Co nie oznacza że go nie cenie z innych powodów. Einstein też muzykował ale chyba prędzej z nim dzielę swoje preferencje muzyczne: www.facebook.com/AlbertEinstein?pnref=story

Wróć do listy wątków działu Kultura
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365