>"Najczęściej do wypadków dochodzi na lekcjach wychowania fizycznego"
Dobre pytanie, pewnie dlatego, że na innych lekcjach się siedzi na tyłku, a na w-f uczniowie biegają i ruszają się... Ale co ja tam się znam.
Jaskinia Trolli, mój dom, odwiedź mnie i nakarm trolla.
|