>czy mozna na forum założyć temat twórczośc własna użytkowników? >Wiele osób pisze na poważnie, satyre, naukowo, prosto, śmiesznie, strasznie i jeden temat z linkami nie zaszkodziłby na forum. Można założyć taki wątek w dziale "Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia" lub w tym dziale zainicjować praktykę zakładania wątków-zaproszeń do siebie. Z tym, że założenie każdego takiego wątku-linka na mocy regulaminu miałoby charakter zaproszenia do dyskusji nad linkowanymi treściami.
Kiedy każdy mój argument zacznie ci się wydawać genialny, możesz rzucić we mnie zgniłym pomidorem.
|