Racjonalista - Strona głównaDo treści
Temat w którym można by było podawać linki

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
25-04-2015 21:11Bragiel (220 punktów)Temat w którym można by było podawać linki
Ocena 2 na 2
Witam. Czy można w jakimś dziale utworzyć temat, w którym można by było podawać linki do swoich treści, stron/blogów, swoich artykułów? Jeżeli tak, to w jakim dziale można założyć taki temat.
Myślę, że nie tylko ja ale i wiele osób coś pisze, tworzy i by nie zaśmiecać tematów, możnaby utworzyć jeden temat, w którym ludzie podawaliby linki do swoich artykułów.
Jakie jest państw zdanie?
Pozdrawiam.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Abdullah (1241 punktów)
Na głównej stronie racjonalisty jest ramka znalezione w sieci i można tam zgłaszać ciekawe strony.
Może nie jest to najlepsze rozwiazanie ale może być wystarczające.
Bragiel (220 punktów)
>Na głównej stronie racjonalisty jest ramka znalezione w sieci i można tam zgłaszać ciekawe strony.
>Może nie jest to najlepsze rozwiazanie ale może być wystarczające.
No to dobra...Ciekawe strony.
Ale czy mozna na forum założyć temat twórczośc własna użytkowników?

Wiele osób pisze na poważnie, satyre, naukowo, prosto, śmiesznie, strasznie i jeden temat z linkami nie zaszkodziłby na forum.


www.bragiel.blox.pl Świat według Brągiela
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>czy mozna na forum założyć temat twórczośc własna użytkowników?
>Wiele osób pisze na poważnie, satyre, naukowo, prosto, śmiesznie, strasznie i jeden temat z linkami nie zaszkodziłby na forum.
Można założyć taki wątek w dziale "Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia" lub w tym dziale zainicjować praktykę zakładania wątków-zaproszeń do siebie. Z tym, że założenie każdego takiego wątku-linka na mocy regulaminu miałoby charakter zaproszenia do dyskusji nad linkowanymi treściami.

Kiedy każdy mój argument zacznie ci się wydawać genialny, możesz rzucić we mnie zgniłym pomidorem.
Bragiel (220 punktów)
>Na głównej stronie racjonalisty jest ramka znalezione w sieci i można tam zgłaszać ciekawe strony.
>Może nie jest to najlepsze rozwiazanie ale może być wystarczające.
No to dobra...Ciekawe strony.
Ale czy mozna na forum założyć temat twórczośc własna użytkowników?

Wiele osób pisze na poważnie, satyre, naukowo, prosto, śmiesznie, strasznie i jeden temat z linkami nie zaszkodziłby na forum.


www.bragiel.blox.pl Świat według Brągiela

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365