Kalejdoskop tytułów Każdy uczestnik dyskusji ma możliwość nadania swojej wypowiedzi w danym wątku odrębnego tytułu, który to tytuł niestety przenosi się na kolejne odniesione do takiej wypowiedzi posty. Pytanie po co ta możliwość, skoro niczemu istotnemu te dodane tytuły nie służą, a jedynie utrudniają wyszukanie wypowiedzi w danym wątku na liście wypowiedzi wybranego uczestnika. Więc może dałoby się ukrócić tę tytułową dowolność? A kto czuje, że jego wypowiedź zasługuje na odrębny tytuł, może go sobie umieścić - jak ja tutaj - w oknie posta. . |