Zapraszam wszystkich na pierwsze (po długiej przerwie) spotkanie kawiarni ateistów. Pierwsze spotkanie odbędzie się w klubo-kawiarni Tarabuk na Browarnej 6 w Warszawie 21 maja 2015 roku o godz. 19:00. Na spotkaniach będziemy czytać i omawiać książki/artykuły popularnonaukowe o tematyce związanej z ateizmem, racjonalizmem, ewolucjonizmem oraz szeroko rozumianą nauką. Na pierwszym spotkaniu chcemy zająć się książką "Magia rzeczywistości" Dawkinsa - co prawda książka kierowana jest dla dzieci, ale jako, że jest to swoisty elementarz chyba warto nad nią chwilkę popracować. Szczegóły i ogólną konwencję dopracujemy na pierwszym spotkaniu. Pozdrawiam Jarek Szczepanik Link do wydarzenia - www.facebook.com/events/385194315020947/ |