Racjonalista - Strona głównaDo treści
Premierzy Polski - pierwsze skojarzenia

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
24-06-2015 02:01Christopher CJ Jozwiak (20202 punktów)
(zablokowany)
Premierzy Polski - pierwsze skojarzenia
Ocena 1 na 1
Tak to się kojarzy wielu osobom <30 lat dziś:

1. Mazowiecki - uczciwy, stary od zawsze.
2. Bielecki - krętacz, cwaniak, ... [cenzura]
3. Olszewski - brak skojarzeń
4. Suchocka - Watykan
5. Pawlak - inż. robot
6. Oleksy - dobry komuch
7. Cimoszewicz - zły pseudo-komuch
8. Buzek - duża kukła
9. Miller - szczwany lis
10. Belka - neutralny
11. Marcinkiewicz - mała kukła
12. Kaczyński - Jarosław Polskę Zbaw!
13. Tusk - Pan Kłamstwa i Obłudy
14. Kopacz - mysza...

Czy coś z tego Waszym zdaniem jest nietrafnym skojarzeniem?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

finerbijk (17282 punktów)
Ogólnie trafnie, ale i dodam swoje propozycje:
1. Mazowiecki - żółw bynajmniej nie Ninja
2. Bielecki - był, ale jakoby go nie było
3. Olszewski - pogrzeban o północy
4. Suchocka - dama całkiem nieżelazna
5. Pawlak - zdejmijcie mu tę maskę, p(l)is
6. Oleksy - zaczynamy nagrywać
7. Cimoszewicz - czas odpocząć przy żubrze
8. Buzek - pobuzował i wyparował
9. Miller - pewne rzeczy się nigdy nie zmieniają
10. Belka - we własnym oku
11. Marcinkiewicz - gorzowski lawstorant
12. Kaczyński - teraz k...a my
13. Tusk - jakoś to będzie, na razie pogramy w gałę
14. Kopacz - psiapsiółki obecne? bo pomysły się kończą..
Marcin Trollosiewicz (1120 punktów)
>Czy coś z tego Waszym zdaniem jest nietrafnym skojarzeniem?

W sumie mi to się kojarzy to wszystko z tym, że bez względu kto był, to dał ciała.

Jaskinia Trolli team
-jad- (18783 punktów)
>9. Miller - szczwany lis

Miller kojarzy mi się głównie z "Prawdziwego mężczyznę poznaje się nie po tym jak zaczyna ale jak kończy." ale też trochę z Buzkiem, który miał w końcu żałośnie niskie poparcie. Wtedy Miller mówił, że gdyby miał takie, to by się podał do dymisji ale później gdy miał jeszcze niższe, to się nie podał.

Jeszcze z sucharem opowiedzianym z mównicy sejmowej mi się Miller kojarzy. Coś tam o tym, że coś nad nami czuwa ale niestety jest to rząd. Skrzydła opadają.

>10. Belka - neutralny

Jeśli nie masz większych oszczędności na koncie, to może i neutralny

Jaskinia Trolli team

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365