>Że niby taka parafraza 'who the f**k is Alice?' "wtf" jest starsze niż parodia znanej piosenki "Smokie", więc nie, nie jest to żadna parafraza. >Jak chcesz oglądać powyższe, włącz sobie redtube czy coś tam, co używają polskie też dupopokazerki. Nic mi do tego. Ja czasem też chcę posłuchać. Dałem wyraz mojemu rozczarowaniu hmmm... skromnością pani aktorki w teledysku. Uważam bowiem, że jak już postanowiła wziąć udział w takim gównianym projekcie, to mogła pójść na całość i pokazać więcej niż do tej pory, tym bardziej, że zagrała tam przydrożną dziwkę. Ja też lubię posłuchać, ale na pewno nie takiego "rocko polo".
|