Racjonalista - Strona głównaDo treści
Beatyfikacja (kanonizacja) Lecha Kaczyńskiego

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
23-07-2015 16:10VonM (709 punktów)Beatyfikacja (kanonizacja) Lecha Kaczyńskiego
0 na 2
W Internecie można odnaleźć strony i komentarze domagające się beatyfikacji Lecha Kaczyńskiego. Spora część z nich to oczywiście kpiny. Spora, ale nie wszystkie. Wie ktoś/spotkał osobę, która na poważnie by się tego domagała, może kilka osób? W ogóle, jak powszechne jest to zjawisko i czy postępuje?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Brzostowski (7067 punktów)
>W Internecie można odnaleźć strony i komentarze domagające się beatyfikacji Lecha Kaczyńskiego.
>Spora część z nich to oczywiście kpiny. Spora, ale nie wszystkie. Wie ktoś/spotkał osobę, która na poważnie by się tego domagała, może kilka osób? W ogóle, jak powszechne jest to zjawisko i czy
>postępuje?

Ja uważam, że to dobry pomysł i domagam się tego! Uważam także, że beatyfikowani powinni być:
- za życia Pan Siwiec za całowanie Ziemi naszej matki ukochanej,
- za życia Pani Kopacz za to jak pracowała tam gdzie pracowała jako lekarz (spoty nie kłamią!),
- za życia Pan Bogusławski za tropienie głupoty na tym portalu oraz uczciwość intelektualną (tutaj nawet od razu rozważmy kanonizację),
- Pan Bartoszewski (myślę, iż na tym portalu też ludzie poprą inicjatywę),
- Miś Yogi (za całokształt).

Aha i żona mi tu podpowiada:

- administrator/ moderator za konieczność czytania wszystkich głupot wypisywanych na tym forum.
23-07-2015 21:19 
 Ocena 3 na 3
rafal73 (9720 punktów)
(zablokowany)
>>W Internecie można odnaleźć strony i komentarze domagające się beatyfikacji Lecha Kaczyńskiego.
>>Spora część z nich to oczywiście kpiny. Spora, ale nie wszystkie. Wie ktoś/spotkał osobę, która na poważnie by się tego domagała, może kilka osób? W ogóle, jak powszechne jest to zjawisko i czy
>>postępuje?
>Ja uważam, że to dobry pomysł i domagam się tego! Uważam także, że beatyfikowani powinni być:
>- za życia Pan Siwiec za całowanie Ziemi naszej matki ukochanej,
>- za życia Pani Kopacz za to jak pracowała tam gdzie pracowała jako lekarz (spoty nie kłamią!),
>- za życia Pan Bogusławski za tropienie głupoty na tym portalu oraz uczciwość intelektualną (tutaj nawet od razu rozważmy kanonizację),
>- Pan Bartoszewski (myślę, iż na tym portalu też ludzie poprą inicjatywę),
>- Miś Yogi (za całokształt).

Ty ironicznie a ja calkiem powaznie mysle, ze beatyfikowac katilicy powinni wszystko i wszystkich
Bo absurd mozna zwalczac tylko absurdem. Katolicka religia robi ze swoich wyznawcow idiotow i moze jak sami idioci zauwaza, ze sa przez wlasny klub uwazani za idiotow, zastanowia sie nad sensem czlonkostwa w tym klubie idiotow

>Aha i żona mi tu podpowiada:
>- administrator/ moderator za konieczność czytania wszystkich głupot wypisywanych na tym forum.

To nie administrator kaze Ci czytac kazda glupote a jedynie twoja glupota
Brzostowski (7067 punktów)
>Ty ironicznie a ja calkiem powaznie mysle, ze beatyfikowac katilicy powinni wszystko i wszystkich
Nie ja na poważnie. Jestem tak samo poważny jak Ci co chcą zarejestrować kosciół FSM.
>Bo absurd mozna zwalczac tylko absurdem. Katolicka religia robi ze swoich wyznawcow idiotow i moze jak sami idioci zauwaza, ze sa przez wlasny klub uwazani za idiotow, zastanowia sie nad sensem czlonkostwa w tym klubie idiotow
Religia, jak każdy system ma wady. Np polski system prawa też robi z Polaków idiotów...
>>Aha i żona mi tu podpowiada:
>>- administrator/ moderator za konieczność czytania wszystkich głupot wypisywanych na tym forum.
>To nie administrator kaze Ci czytac kazda glupote a jedynie twoja glupota
trochę masz rację... zrobiłem głupotę i odkliknąłem ignorowanie Twoich postów, a teraz mam za swoje
24-07-2015 15:30 
 Ocena 1 na 3
Willmaster (423 punktów)
>Religia, jak każdy system ma wady. Np polski system prawa też robi z Polaków idiotów...
Z tą różnicą że za prawem stoi człowiek, a za religią niby Bóg o ironio pozbawiony wad.

Po śmierci jest to co ma być.
Spring (1174 punktów)
>W Internecie można odnaleźć strony i komentarze domagające się beatyfikacji Lecha Kaczyńskiego. Spora część z nich to oczywiście kpiny. Spora, ale nie wszystkie. Wie ktoś/spotkał osobę, która na poważnie by się tego domagała, może kilka osób? W ogóle, jak powszechne jest to zjawisko i czy postępuje?

Dziwne, że to cię martwi. Przecież katolicy mają prawo do własnego wyznania i związanych z tym rytuałów o ile zachowują je dla siebie. Niech modlą się do kogo sobie chcą.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365