 |
Plus i minus to jedyne co widzę... Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Sprawy portalu
| Napisano | Autor | Tytuł | | 01-08-2015 13:10 | 4poryroku (951 punktów) | Plus i minus to jedyne co widzę...
4 na 4 | Co jakiś czas podejmowany jest wątek minusów i plusów w kontekście ich stosowania oraz tego czego one są wyrazem. Proponuje aby integralną częścią oprócz informacji o userze była informacja o tym kto dał minusa a kto plusa w konkretnej wypowiedzi. Te informację mogłyby wyświetlać albo w tym miejscu w którym podane są ogólne informację o liczbie plusów i minusów albo po kliknięciu w symbol dłoni z uniesionym kciukiem. W/g mnie właśnie ta druga opcja jest lepsza. Takie uszczegółowienie konkretnej wypowiedzi pozwoli unikać pisania o tym kto ocenia dana wypowiedź i jak. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
7 na 7 | Domeru (533 punktów) | > Co jakiś czas podejmowany jest wątek minusów i plusów w kontekście ich stosowania oraz tego czego> one są wyrazem. Proponuje aby integralną częścią oprócz informacji o userze była informacja o tym> kto dał minusa a kto plusa w konkretnej wypowiedzi. Te informację mogłyby wyświetlać albo w tym> miejscu w którym podane są ogólne informację o liczbie plusów i minusów albo po kliknięciu w symbol> dłoni z uniesionym kciukiem. W/g mnie właśnie ta druga opcja jest lepsza. Takie uszczegółowienie> konkretnej wypowiedzi pozwoli unikać pisania o tym kto ocenia dana wypowiedź i jak.Jestem za. Tylko wtedy Makusiowi będzie trudniej zgrywać męczennika, bo będzie wyraźnie widać, za które konkretnie brednie dostaje minusy (o czym zresztą sam doskonale wie).
|
|
 | 1 na 1 | e-duch (1053 punktów) | hej, Witam kolege Dzięki za docenianie mojego trudu , dzięki za uwagę Również dzięki za pełną tajemniczości wypowiedź o moim męczeństwie ... może byś ją rozwinął ? Brednie należy udowodnić Nie myślisz chyba , że jak ty powiesz brednia to ja padne na kolana I jeszcze ta aluzja - o czym sam zresztą doskonale wie ... Bardzo nieładnie a nawet brzydko Widzisz ... nie mówie dobre czy złe bo coś takiego nie istnieje  Mówie , że brzydko postąpiłeś pisząc o niewiadomojakich bredniach zgrywającego męczennika , który doskonale o czymś wie Pozdrawiam cie serdecznie makuś czyli Bredniosław Męczeński
szacunek i współczucie zawsze w granicach rozsądku
|
|
2 na 2 | Episode_2 (3284 punktów) | > Takie uszczegółowienie> konkretnej wypowiedzi pozwoli unikać pisania o tym kto ocenia dana wypowiedź i jak.Ale komentarze na temat oceniających osób i cytowanie ich dorobku zostanie.
|
|
 | 3 na 3 | 4poryroku (951 punktów) |
> Ale komentarze na temat oceniających osób i cytowanie ich dorobku zostanie.  Szczegółowe informację mogą nawet je wzmocnić  ale z drugiej strony chciałbym wiedzieć jak wygląda głosowanie.
|
|
|  | 2 na 2 | Episode_2 (3284 punktów) | > Szczegółowe informację mogą nawet je wzmocnić  Tego się właśnie obawiam. Ale może być ciekawie, jakieś ożywienie. > ale z drugiej strony chciałbym wiedzieć jak wygląda głosowanie.Trzeba było tak od razu
|
|
| |  | 3 na 3 | 4poryroku (951 punktów) | > >Szczegółowe informację mogą nawet je wzmocnić  > Tego się właśnie obawiam. Ale może być ciekawie, jakieś ożywienie.Pacjent potrzebuje witamin. > >ale z drugiej strony chciałbym wiedzieć jak wygląda głosowanie.> Trzeba było tak od razu  Wydobyłeś ze mnie tą ukrytą intencję. Nie zdawałem sobie sprawy, że w grę wchodzi moja pudelkowa ciekawość ale nie tylko. Mam na myśli brak anonimowości. Jeżeli ktoś ocenia to niech złoży swój podpis pod ocena którą wystawił.
|
|
| | |  | 2 na 2 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
> Jeżeli ktoś ocenia to niech złoży swój podpis pod ocena którą wystawił.Pewnie. (Choć nie wiem czy serwery to udźwigną.) Niechby też ujawniono kto kogo ignoruje. Tego rodzaju niechęć wobec moich przyszłych postów wyraziło aż pięcioro userów, ale funkcjonalność forum, skrywając przede mną ich tzw.  godność, pozostawia możliwość odpowiadania na moje posty.
Tropię przejawy irracjonalizmu u tutejszych racjonalistów.
|
|
| | | |  | 2 na 2 | 4poryroku (951 punktów) | > > Jeżeli ktoś ocenia to niech złoży swój podpis pod ocena którą wystawił.> Pewnie. (Choć nie wiem czy serwery to udźwigną.)Cytat:Lecz choćby przyszło tysiąc atletów I każdy zjadłby tysiąc kotletów, I każdy nie wiem jak się natężał, To nie udźwigną - taki to ciężar! Udźwigną! Cytat:Najpierw powoli jak żółw ociężale Ruszyła maszyna po szynach ospale. Szarpnęła wagony i ciągnie z mozołem, I kręci się, kręci się koło za kołem, I biegu przyspiesza, i gna coraz prędzej, > Niechby też ujawniono kto kogo ignoruje.To w sumie dobra opcja. Jasno i klarownie ale postów na forum byłoby mniej  > Tego rodzaju niechęć wobec moich przyszłych postów wyraziło aż pięcioro userów,To nie byle jakie osiągnięcie  . A ty masz już tych którzy Cie ignorują zidentyfikowanych? > ale funkcjonalność forum, skrywając przede mną ich tzw. godność, pozostawia możliwość odpowiadania na moje posty.Tylko z powodu Twoich złośliwości nie ignoruję Twoich wpisów. Lubie je(złośliwości).
|
|
| | | | |  | | chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
> >Niechby też ujawniono kto kogo ignoruje.> To w sumie dobra opcja. Jasno i klarownie ale postów na forum byłoby mniej Ignorów to owszem, byłoby mniej, ale postów? Niby czemu? > masz już tych którzy Cie ignorują zidentyfikowanych?Nie mam, ale przecież jawność ignorowania to miałby być powszechna wiedza, a nie tajna informacja dla ignorowanego. > Tylko z powodu Twoich złośliwości nie ignoruję Twoich wpisów.Jakich moich złośliwości? 
Tropię przejawy irracjonalizmu u tutejszych racjonalistów.
|
|
7 na 7 | -jad- (18783 punktów) | Nierzadkie są też głosy, by plusy i minusy w ogóle wycofać i wydaje mi się to całkiem sensowna propozycja ale cóż z tego skoro tak lubię plusy dostawać...
>Plus i minus to jedyne co widzę...
No właśnie. To jest zasadniczy problem niektórych bywalców forów.
Jaskinia Trolli team
|
|
 | 5 na 5 | 4poryroku (951 punktów) | >Nierzadkie są też głosy, by plusy i minusy w ogóle wycofać i wydaje mi się to całkiem sensowna propozycja
Też tak uważam ale i tu się przyznaję bez bicia, że co innego plus od Zbyszka z Warszawy a co innego od Fizyka.
>ale cóż z tego skoro tak lubię plusy dostawać...
Waść potrafi w sedno trafić swoim jadem jak mało kto.
>>Plus i minus to jedyne co widzę... >No właśnie. To jest zasadniczy problem niektórych bywalców forów.
To chyba problem natury ludzkiej nie koniecznie związany ze specyfika forów.
|
|
|  | 4 na 4 | -jad- (18783 punktów) | > Też tak uważam ale i tu się przyznaję bez bicia, że co innego plus od Zbyszka z Warszawy a co innego od Fizyka.Czyżbyś któremuś umniejszał? > >No właśnie. To jest zasadniczy problem niektórych bywalców forów.> To chyba problem natury ludzkiej nie koniecznie związany ze specyfika forów.Też tak sądzę. Podobnych problemów, jeśli można je tak nazwać, można by spokojnie nazbierać na cały wątek. Ps. Przyszło mi powiadomienie, że moja odpowiedź została usunięta przez autora wątku. Nie wiem czemu- wpis jest a żadnego innego nie publikowałem. Chyba, że powiadomienia przychodzą ze sporym wyprzedzeniem 
Jaskinia Trolli team
|
|
| |  | 4 na 4 | 4poryroku (951 punktów) | > >Też tak uważam ale i tu się przyznaję bez bicia, że co innego plus od Zbyszka z Warszawy a co innego od Fizyka.> Czyżbyś któremuś umniejszał?Mam uwierzyć, że nie dostrzegasz różnicy? > >To chyba problem natury ludzkiej nie koniecznie związany ze specyfika forów.> Też tak sądzę. Podobnych problemów, jeśli można je tak nazwać, można by spokojnie nazbierać na cały wątek.Jakbyś chciał zatytułować taki wątek? > Ps. Przyszło mi powiadomienie, że moja odpowiedź została usunięta przez autora wątku. Nie wiem czemu- wpis jest a żadnego innego nie publikowałem.Usunąłem jedną wypowiedz bo był to link reklamowy. Masz dwa konta?  > Chyba, że powiadomienia przychodzą ze sporym wyprzedzeniem  A może moderator ma nowa opcje? Zanim jeszcze wymyślisz co napiszesz już masz to usunięte
|
|
| | |  | 5 na 5 | -jad- (18783 punktów) | > Mam uwierzyć, że nie dostrzegasz różnicy?Chcę powiedzieć, że gdybym dostrzegał, to odczucie to zachowałbym dla siebie. Fizyka znam od dawna a Zbyszek z Warszawy gdzieś mi tam tylko przemknął i nie pamiętam żadnej jego konkretnej wypowiedzi. Od jakiegoś czasu mniej udzielam się na forum. Wiem jednak, że na miejscu któregoś z nich nie chciałbym dowiedzieć się, że moje klikane z ciężkim sercem plusy są mało ważkie. > Jakbyś chciał zatytułować taki wątek?Gdybym chciał go założyć, to pewnie coś bym wymyślił  > A może moderator ma nowa opcje? Zanim jeszcze wymyślisz co napiszesz już masz to usunięte  Właśnie to miałem na myśli. A konto mam tylko jedno.
Jaskinia Trolli team
|
|
| | | |  | 4 na 4 | 4poryroku (951 punktów) |
> Chcę powiedzieć, że gdybym dostrzegał, to odczucie to zachowałbym dla siebie.ok, rozumiem. Myślę, że to jest właśnie powód dlaczego lubię Cię czytać. > Fizyka znam od dawna a Zbyszek z Warszawy gdzieś mi tam tylko przemknął i nie pamiętam żadnej >jego konkretnej wypowiedzi.Podałem te dwa nicki nie bez powodu. Zbyszek z Warszawy fascynujący się parapsychologią i Fizyk który zajmuje się uprawianiem nauki na poważnie. Różnica o której piszę dotyczy wiedzy którą obaj Panowie posiadają. > Od jakiegoś czasu mniej udzielam się na forum.ubolewam > Wiem jednak, że na >miejscu któregoś z nich nie chciałbym dowiedzieć się, że moje klikane z >ciężkim sercem plusy są >mało ważkie.Nie jesteś na ich miejscu. Nie wiesz jaki mają stosunek do mojego stanowiska względem plusów dodatnich. Natomiast dowiedziałem czego Ty nie chcesz. Może już czas przyjąć do wiadomości, że nie wszyscy Cię lubią?  Ty to musisz wiedzieć prowokujesz mnie... > >Jakbyś chciał zatytułować taki wątek?> Gdybym chciał go założyć, to pewnie coś bym wymyślił   Pozdrawiam
|
|
| | | | |  | 2 na 2 | -jad- (18783 punktów) | > ok, rozumiem. Myślę, że to jest właśnie powód dlaczego lubię Cię czytać.Dziękuję. > Podałem te dwa nicki nie bez powodu. Zbyszek z Warszawy fascynujący się parapsychologią i Fizyk który zajmuje się uprawianiem nauki na poważnie. Różnica o której piszę dotyczy wiedzy którą obaj Panowie posiadają.Aha. A jednak, mimo wszystko. Już nieraz zdarzyło mi się uznać kogoś pochopnie za umysłowe nic szczególnego a później musiałem sam przed sobą przyznać, że w jakiś sposób ten ktoś intelektualnie mnie wyprzedził. > Nie jesteś na ich miejscu.Właśnie dlatego się na nim stawiam. Sam plusy rozdaję z wielką lekkością więc nie dziwię się, że ktoś może się do nich przyzwyczaić i uznać, że nie mają żadnego znaczenia. > Może już czas przyjąć do wiadomości, że nie wszyscy Cię lubią?  Strasznie nijaki musiałby być ktoś, kogo wszyscy polubili więc cieszę się, że nie lubią mnie przynajmniej niektórzy 
Jaskinia Trolli team
|
|
| | | | | |  | 4 na 4 | 4poryroku (951 punktów) |
> Aha. A jednak, mimo wszystko. Już nieraz zdarzyło mi się uznać kogoś pochopnie za umysłowe nic szczególnego a później musiałem sam przed sobą przyznać, że w jakiś sposób ten ktoś intelektualnie mnie wyprzedził.I mnie się takie sytuację zdarzają. Co jakiś czas robię z siebie głupca i jeżeli to zauważam to się do tego przyznaję(nie zawsze jest to łatwe  ). Nie potrafię zawiesić oceniania w nieskończoność. Po jakimś czasie (różnym dla różnych osób) wartościuję. Staram się być czujny i swoją ocenę weryfikować ale bardzo rzadko zmieniam taką opinie o 180 stopni. > Właśnie dlatego się na nim stawiam.Dokładnie na to zwracam Ci uwagę. To tylko Twoje założenie. Być może nawet dość prawdopodobne ale to nadal tylko Twoje myśli i Twoje rozważania na temat tego co myślą inni. > Sam plusy rozdaję z wielką lekkością więc nie dziwię się, że ktoś może się do nich >przyzwyczaić i uznać, że nie mają żadnego znaczenia.Ja szastam nimi okrutnie  więc dla mnie maja znaczenie. Przyjmuje do wiadomości że dla kogoś innego są bez znaczenia (chętnie racjonalistka) > Strasznie nijaki musiałby być ktoś, kogo wszyscy polubiliTaki lewicowo-prawicowo-centrowy polityk? > więc cieszę się, że nie lubią mnie przynajmniej niektórzy  zostałeś dodany przez 50 userów!
|
|
 | 1 na 1 | e-duch (1053 punktów) | hej, Plusy i minusy to taka redukcjonistyczna forma komunikacji To to samo co lajkowanie na fejsie Tutaj raczej powinniśmy się komunikować przez słowo pisane pozdrawiam makuś
szacunek i współczucie zawsze w granicach rozsądku
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|