ZIELONI chcą świeckiego państwa, lepszego transportu, także zbiorowego i rowerowego, czystszego środowiska, które nas otacza i niekiedy szkodzi, sensownej troski o pracobiorców.
Nigdy nie byli w Sejmie, nie są więc politykami zawodowymi.
Małgorzata ma jedynkę na liście ZL we Wrocławiu do Sejmu.
Polecam ich oraz inne partie dążące do świeckiego państwa, którym też warto wpłacać pieniądze.
Małgorzaty Tracz idee, wypowiedzi, dyskusje i światopogląd znam i dlatego polecam, mimo, że nie należę do żadnej partii.
Jako obserwator polityki i świata, od lat, z boku.
Wpłat można dokonywać na konto:
FUNDUSZ WYBORCZY PARTII ZIELONI
ul. Marszałkowska 1 lok. 160, 00-624 Warszawa
Nr konta: 72 1020 1097 0000 7002 0126 6873
z dopiskiem "darowizna na kampanię - Małgorzata Tracz"
Wpłat mogą dokonywać wyłącznie obywatele polscy stale zamieszkali na terytorium Polski, przelewem z osobistego rachunku bankowego, w kwocie nieprzekraczającej 26 250 zł.
Dziękuję, kochani

Konto jest podane publicznie przez Małgorzatę chociażby tutaj:
www.facebook.com/events/942098075851213/i tutaj
www.facebook.com/GoTraczO Małgorzacie też sporo tutaj:
www.facebook.com/partiazieloniPozdrawiam