> Chodzi tylko o taki materiał ilustrujący, bez konkretnego> "przekazu", ot ksiądz/zakonnica/katecheta coś tam wykłada maluczkim, z tyłu jakiś krzyż i/lub> "święty" obrazek, coś w tym stylu. Wideo nie musi mieć audio (i tak będzie inny podkład).Mam takie materiały. Na niewielkim osiedlu funkcjonują dwa prywatne przedszkola. Profesjonalne. Przedszkola te... ? serwują, udostępniają? ... nie wiem jak to określić...! bo niczego w tle jeszcze nie ma. Natomiast napotkana "przypadkiem" zakonnica, "przypadkiem" poproszona o przekazanie "WARTOŚCI" zaczyna "swoje", czyli realizuje to, co biskup nakazał. Ależ to głupie. A może jednak nie tak głupie? Może to tylko pozory i fantazje racjonalisty-ateisty? Sam oceń i ewentualnie zrób filmik "bez ruchomych pacynek", a za to z treścią kart: jednosc.co(*)d10976e9e71eab52b5c35e6b57a33ddowiesz się i wiedzę tą będziesz mógł przekazać dalej, że nasze dzieci lat 5, nasi młodzi Polacy, są nauczani i przyzwyczajani do okazywania wdzięczności za to, że Pan Bóg ... dał tym dzieciom Mamusię. Czy można sobie wyobrazić większą brednię? (najpierw dziecko, a potem mamusia) Zrób film-animację z treści zawartych na stronach w/w, a bełkot z "komórki" na "religii" nie będzie już konieczny. .
|