 |
Święto wszystkich religii :) Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 05-11-2015 22:11 | Drobner (19539 punktów) | Święto wszystkich religii :)
4 na 4 | Dosłownie przed chwilą dowiedziałem się, że dziś, 5 listopada, jest bardzo ważny dla wszystkich religii międzynarodowy dzień. Pozdrawiam wszystkich wyznawców. Drobner, zaskoczony globalnym rozmiarem ekumenii | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
4 na 4 Zielony Tygrys (4780 punktów) (zablokowany) | -co będziemy robić Puchatku? - pójdziemy do wszystkich i będziemy im życzyć bardzo szczęśliwego czwartku.
|
|
 | 2 na 2 | Drobner (19539 punktów) | >-co będziemy robić Puchatku? >- pójdziemy do wszystkich i będziemy im życzyć bardzo szczęśliwego czwartku.
I tylko głupi ateiści nie chcą się bawić, smutasy złamane...
Sherlock Drobner
|
|
|  | 1 na 1 Zielony Tygrys (4780 punktów) (zablokowany) | >>-co będziemy robić Puchatku? >>- pójdziemy do wszystkich i będziemy im życzyć bardzo szczęśliwego czwartku. >I tylko głupi ateiści nie chcą się bawić, smutasy złamane... >Sherlock Drobner
jak wszyscy to wszyscy!
|
|
4 na 4 | Lilly Amina (4723 punktów) | O, to ja jestem wyznawczynią kota Bonifacego. Przynajmniej w kwestii drzemania na kanapie
|
|
 | 3 na 3 Zielony Tygrys (4780 punktów) (zablokowany) | > O, to ja jestem wyznawczynią kota Bonifacego. Przynajmniej w kwestii drzemania na kanapie  Moj Lulek, taki potomek Filemona, jest wyznawcą choinki. I to jest właśnie ta kocia mądrośc bo choinka istnieje.
|
|
 | 2 na 2 | Christos (2696 punktów) | > O, to ja jestem wyznawczynią kota Bonifacego. Przynajmniej w kwestii drzemania na kanapie  As-salāmu 'alayki siostro! 
No gods, no masters...I am who I am.
|
|
| |  | 2 na 2 |
| | |  | 1 na 1 | Lilly Amina (4723 punktów) |
> Ópżemnie żondam muwić po polskiemu!A po łacinie kuchennej wolno? > Wrazie nie, to wymonderóje i jósz.
|
|
| | | |  | 2 na 2 | Drobner (19539 punktów) | >>Ópżemnie żondam muwić po polskiemu! >A po łacinie kuchennej wolno?
Morzna! Bo jezd przynamni wszstkim zrozumiaua? Tyko z umniarem, gdysz nadmonder gówny zainwert... no... fkroczy.
Drobner, wontka monder
|
|
| | | | |  | 4 na 4 Quetzalcoatl (2779 punktów) (zablokowany) | > >>Ópżemnie żondam muwić po polskiemu!Panu mondratoru, a moszna takie cuś, bo to i po polskiemu, i baja?  Ci, co znajom, z psy-(hau-hau)- jem-(mniam-mniam)- n- ościom-(antyfilecik) znuf psecy-(nie-nie)- tajom-(sekret), a ci co nie znajom, to niech cyt-(ssst)- a- jom-(jom-jest-milijon...), bo warto. Cytat:Żabrołaki
Był czas mrusztławy, ślibkie skrątwy Na wałzach wiercząc świrypły, A mizgłe do cna boroglątwy I zdomne świszczury zgrzypły.
Mój synu, Żabrołaka się strzeż Co szponem drze, w paszcz chapa! I dziubdziuba się bój! Zgroźliwego też Unikaj Bandrochłapa!
Swój miecz żarłacki jąwszy w dłoń, Na wrażych śmiardłków żarty Szedł w noc, trwał w dzień o pampamu pień W ychliwych myślach wsparty.
A w myślach onych trwiąc, czuj duch! Żabrołak z płogniem w oku Świszłap! I brnie przez tołszczy pnie I grzbyka nań w pokroku.
Raz, dwa! Raz, dwa! Rąb klingo zła, Żarłacka, opak zbrodom! Na śmierć go w ziem! I zrąbł, i z łbem Pogalopysznił do dom.
Tyś żabrołaka zrąbł? Pójdź, pójdź, Promieńcze, w me objęcia! O, świękny dniu! Wycz hej! Wycz hu! Krztuchotał do dziecięcia.
Był czas mrusztławy, ślibkie skrątwy Na wałzach wiercząc świrypły, A mizgłe do cna boroglątwy I zdomne świszczury zgrzypły.
Lewis Caroll Przekład: Robert Stiller
|
|
| | | | | |  | 2 na 2 | Drobner (19539 punktów) | Świetne! Coś gdzieś kiedyś chyba to widziałem... ale zapomniałem... Tak mi świta w głowie.
Pamiętam o Tuwimowskim: "W białodrzewiu jaśnie dźni słoneczno..". Na pamięć znam natomiast rodzimą twórczość Lema naszego: "Apentuła niewdziosek...". Już tu kiedyś 'recytowałem'. Lecz Lemowskiego zrozumieć się nie da...
Drobner, czasem świerszczopis
|
|
| | | | | | |  | 5 na 5 |
| | |  | 4 na 4 Zielony Tygrys (4780 punktów) (zablokowany) | F bszóhó mi siem pszefraca jak to ficem.
|
|
| | | |  | 3 na 3 | Christos (2696 punktów) | >F bszóhó mi siem pszefraca jak to ficem.
Najmocniej pszepraszam za otruh womitoryjny, ale ałtor wontka dopószca polska jenzyk i otświentnie łacine. O emitikonah nic nie muwił. Com mniał odpisać, skoro wypadało po wengiersku?
No gods, no masters...I am who I am.
|
|
| | | | |  | 1 na 1 | Drobner (19539 punktów) | >>F bszóhó mi siem pszefraca jak to ficem. >Najmocniej pszepraszam za otruh womitoryjny, ale ałtor wontka dopószca polska jenzyk i otświentnie łacine. O emitikonah nic nie muwił. Com mniał odpisać, skoro wypadało po wengiersku?
[klask]
[Drobner]
|
|
| | | | | |  | 4 na 4 Zielony Tygrys (4780 punktów) (zablokowany) | Nie emotki tom przeszkodą co do buluf bszuha wiodą ale słufka dziwnie brzmiące w podniebienie łaskoczące
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|