Towarzystwo Unitariańskie im. Braci Polskich zaprasza na comiesięczne spotkania przy herbacie i kawie, na dyskusje dotyczące tolerancji, różnych religii i historii. Jesteśmy stowarzyszeniem świeckim, otwartym dla wszystkich, ale szczegolnie bliskie jest nam spojrzenie na świat zgodne z unitarianizmem uniwersalistycznym, w ktorym duchowość można połączyć z racjonalizmem, a nadrzędnym dobrem jest etyczne życie. Jest wsrod nas miejsce i dla ateistów, i dla osób religijnych (liberalnie). Razem staramy się zrozumieć świat i dzielimy się naszymi przemyśleniami. Serdecznie zapraszamy!
Najbliższe spotkanie: 19 grudnia 2015, godz. 11-13.30, Warszawa, Siedziba Polskiego Związku Esperantystów, Al. Andersa 37 m.59 (dzwonić domofonem)
|