W sobotę minęło 14 dni odkąd Sz.P. Agnosiewicz nałożył na moje konto "zaszedka_lawendy" 14-dniową blokadę. Za chwilę będzie środa, a blokada nie została zdjęta, mimo iż napisałem w tej sprawie do Sz.P. Agnosiewicza i na adres kolegium moderatorów.
Żądam publicznego wyjaśnienia traktowania mnie w ten żenujący sposób przez Sz. P. Agnosiewicza, które de facto jest tutejszym kolegium moderatorów. |