Sens orędzia PiSdenta sprowadza się do poparcia łamania Konstytucji przez większość sejmową PiS-Kukiz oraz do olania przez PiSdenta dzisiejszego wyroku TK w sprawie wyboru sędziów TK. PiSdent po raz n-ty, tym razem w orędziu, odczuł nieprzepartą potrzebę pokazania, że jest pacynką Jadosława Kłamczyńskiego. Czekam na działania PiS-u, które umożliwią tym katofaszystom zmianę Konstytucji wedle projektu, który Jadosław przed wyborami usunął z oficjalnej strony PiS. |