Racjonalista - Strona głównaDo treści
Święta...

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
24-12-2015 15:40Marcin Trollosiewicz (1120 punktów)Święta...
Ocena 1 na 3
Jak co święta ruch na forum Racjonalisty spada... Czy racjonaliści są aż tak przywiązani do katolickiej tradycji? Czy ja tu sam się kiszę?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Andżelina Bogusławiec (-13 punktów)
(zablokowany)
ahahahha
co tam racjonalisci chrystuskowe wafelki polamane juz?
Marcin Trollosiewicz (1120 punktów)
Czytelnik 'Andrzej Bogusławski' nie oddał na Ciebie żadnego głosu gdyż je karpia
nie głosując na Forum na wypowiedź 'Święta...'

Profil czytelnika: www.racjonalista.pl/index.php/s,47/k,15061


Pozdrawiam

$$$
.


Jaskinia Trolli team
24-12-2015 20:03 
 Ocena 1 na 1
-jad- (18783 punktów)
Ja już po wszystkim więc jestem.

Jaskinia Trolli team
24-12-2015 21:30 
 Ocena 1 na 1
Marcin Trollosiewicz (1120 punktów)
>Ja już po wszystkim więc jestem.

A zabijałeś go, czy Jesteś humanitarny i zostawiłeś to innym?

Jaskinia Trolli team
-jad- (18783 punktów)
Innym. Nawiasem mówiąc, u mnie nikt karpia nie lubi więc jedliśmy coś innego.
A Wam jak zleciało?

Jaskinia Trolli team
24-12-2015 21:44 
 Ocena 3 na 3
Marcin Trollosiewicz (1120 punktów)
>A Wam jak zleciało?

No ja byłem na rodzinnej wigilii, gdzie przy stole zaatakowano słownie babcię, która jest propisowska, więc jako zawodowy troll musiałem wziąć ją w obronę i broniłem Jarka, że nie taki on głupi, bo wygrał wybory, rządzi z tylnego fotela i kieruje premierem i prezydentem.

Jaskinia Trolli team
24-12-2015 23:01 
 Ocena 1 na 1
-jad- (18783 punktów)
Dobrze,że ja mam nieliczną rodzinę...

Jaskinia Trolli team
rafal73 (9720 punktów)
(zablokowany)
>Jak co święta ruch na forum Racjonalisty spada... Czy racjonaliści są aż tak przywiązani do
>katolickiej tradycji? Czy ja tu sam się kiszę?

Tak. Tak na serio to sa katolikami, wierzacymi i praktykujacymi.
A co za tym idzie istnienie Jahwe zostalo wlasnie udowodnione. Bo
racjonalisci w swieta, ktore katolicy zapozyczyli sobie od starozytnych Rzymian,
sami swietuja
Episode_2 (3284 punktów)
>Czy racjonaliści są aż tak przywiązani do
>katolickiej tradycji?
Jakiej tam katolickiej

www.slawoslaw.pl/tradycyjna-poganska-wigilia/
Duch Prawdy (14787 punktów)
>Czy racjonaliści są aż tak przywiązani do katolickiej tradycji?
Przesilenie zimowe świętowane od tysięcy lat, gdy jeszcze nikomu się nie śniło, że kiedyś będą jacyś chrześcijanie...


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
Lilly Amina (4723 punktów)
Odpoczywam od wałkowania boskich tematów na Racjonaliście
Drobner (19539 punktów)
Unikam idiotycznych sytuacji:

www.racjonalista.pl/forum.php/s,689853#w689946

by nie mówić gdzie to mam:

www.racjonalista.pl/forum.php/s,689853#w689943

Drobner, z obszerną dupą
Zielony Tygrys (4780 punktów)
(zablokowany)
i co? Nudził się? Nie miał komu trolować? Na szczęście babcia Moherówa uratowała. Ja wykopałam sobie norę w śniegu i przespałam to całe świętowanie. Śnieg sobie wyśniłam.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365