No ja byłem na rodzinnej wigilii, gdzie przy stole zaatakowano słownie babcię, która jest propisowska, więc jako zawodowy troll musiałem wziąć ją w obronę i broniłem Jarka, że nie taki on głupi, bo wygrał wybory, rządzi z tylnego fotela i kieruje premierem i prezydentem. Jaskinia Trolli team
>Jak co święta ruch na forum Racjonalisty spada... Czy racjonaliści są aż tak przywiązani do >katolickiej tradycji? Czy ja tu sam się kiszę?
Tak. Tak na serio to sa katolikami, wierzacymi i praktykujacymi. A co za tym idzie istnienie Jahwe zostalo wlasnie udowodnione. Bo racjonalisci w swieta, ktore katolicy zapozyczyli sobie od starozytnych Rzymian, sami swietuja
>Czy racjonaliści są aż tak przywiązani do katolickiej tradycji? Przesilenie zimowe świętowane od tysięcy lat, gdy jeszcze nikomu się nie śniło, że kiedyś będą jacyś chrześcijanie...
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
i co? Nudził się? Nie miał komu trolować? Na szczęście babcia Moherówa uratowała. Ja wykopałam sobie norę w śniegu i przespałam to całe świętowanie. Śnieg sobie wyśniłam.