>To ja się pytam - co według tej większości byłoby zagrożeniem demokracji?
Przewrót wojskowy, tzw. Zamach stanu. Z tym, że nie zawsze to zjawisko negatywne. Czasem takiej "demokracji" - trzeba obciąć łeb.
Pozdrawiam.
"Historia testis temporum, lux veritatis, vita memoriae, magistra vitae".
|