Witam Serdecznie Szanowne Grono Racjonalistów, Pragnę zaprezentować Wam drugi odcinek "popularno-filozoficznego" kanału na YouTube. Ponadto zachęcam Was do popularyzacji filozofii poprzez udostępnienie filmu oraz polecam zapoznać się z pierwszym odcinkiem! Kto powiedział, że filozofia musi być omawiana w suchy, tradycyjny i antyczny sposób? Zobacz nowe, innowacyjne podejście do filozofii, a właściwie przepięknej Zosi  Odcinek: www.youtube.com/watch?v=rx3Waait0aYKanał YT: www.youtube.com/channel/UCVvz9CldXu_71pQuhnfC1uwFanpage: www.facebook.com/swiatlyfilozof/Zapraszam i Pozdrawiam  |